PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731645}

Wszystko albo nic

Všetko alebo nič
5,3 9 894
oceny
5,3 10 1 9894
Wszystko albo nic
powrót do forum filmu Wszystko albo nic

Taki kobiecy film

ocenił(a) film na 8

Film, który trzeba sobie przeżyć z główną bohaterką. Śmiałam się razem z nią ale też płakałam... Chwilami miałam dejavu, gdzieś to już widzialam, ale gdzie ? Aha chwileczkę! W swoim własnym życiu

ocenił(a) film na 10
Shoti88

A gdzie oglądałaś ?tzn można gdzieś w internecie obejrzeć go?

ocenił(a) film na 8
Ada01s

Na Słowacji w kinie :-) myślę że jest już dostępny ale po słowacku albo czesku :-|

Shoti88

Pytanie tylko: zostanie z Delagiem czy Zebrowskim?

ocenił(a) film na 8
negrusia

Skomplikowane

ocenił(a) film na 8
negrusia

Z tym dobrym

Shoti88

Ja poproszę o mały spojler tylko na ten temat ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shoti88

dzieki za spojler,zycze wszystkiego najgorszego ;/

Shoti88

miałam podobnie, moim zdaniem w głównej bohaterce wiele kobiet znajdzie cząstkę siebie :) czasem to przeraża, ale ogólnie trzeba podejść do tego na wesoło, w końcu to komedia romantyczna a nie film dramatyczny ...

Daria1983

niby tylko film, ale ile ja przeżywałam wszystko z główną boahterką, chybe wiele z nas tak miałao

ocenił(a) film na 7
Shoti88

Miałam to samo, w końcu która znas nie miotała się między męskim młotem a kowadłem! I wbrew niektórym krytykom te sytuacje nie są przerysowane, ale z życia wzięte!

Maja_90

I zawsze jak chcemy odpocząć od miłości pojawia się na horyzoncie- totalna życiówka ;)

Shoti88

w swoim nie , ale wiem że jest to możliwe, sporo koleżanek miało podobnie ...jakie to życie jest ciekawe

Shoti88

Film niby pełen absurdalnych sytuacji ale jednak nie do końca ;) Oczywiście wszystko kończy się dobrze, ale co bohaterka przeżyła, to jej. Mi się film bardzo podobał, faktycznie trochę bardziej babski ;)

mabrzog

ale na romantyczny wieczór też się nada ;)

ocenił(a) film na 7
kasko_nowak

Mój facet ze mną oglądał, śmialiśmy się w tych samych momentach, a romantyczne momenty też nas "łapały za serce" w tym samym momencie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones