PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150528}

Wszystko gra

Match Point
7,4 98 033
oceny
7,4 10 1 98033
7,0 30
ocen krytyków
Wszystko gra
powrót do forum filmu Wszystko gra

Nie wciąga

ocenił(a) film na 5

Przerywałam film na odkurzanie, na robienie pizzy i mycie naczyń:D

Marli_2

dokładnie.. w życiu nie oglądałam nudniejszego filmu. sama nie wiem jak zdołałam przemęczyć te 2 godziny. skusiłam się na ten film dlatego, że miał dosyć wysoką ocenę i większość dobrych opinii, ale już po pierwszych 20 minutach zaczęłam ziewać. w kółko to samo - oszukiwanie żony, bzykanie kochanki, oszukiwanie żony, bzykanie kochanki.. aha sorry, jeszcze zapomniałam o tym, że godzina filmu zajmowała kłótnie z kochanką i problemy z wyjawieniem prawdy żonie. i do tego ta muzyka.. NUDA NUDA NUDA.

ocenił(a) film na 6
Marli_2

Ja też się zmuliłam okrutnie,chociaż chciałam bardzo,żeby mi się podobało. Muzyka mnie denerwowała dosyć mocno.

ocenił(a) film na 6
Marli_2

Niestety to fakt, Allen obniżył trochę loty

ocenił(a) film na 10
Marli_2

wy jestescie chorzy chyba film jest arcyciekawy przez ani 1 sekunde nie ma przestoju...barany

ocenił(a) film na 8
arek2010

może nie arcyciekawy, ale zgadzam się- bardzo dobry film :) nawiązanie do Zbrodni i kary, znaczenie szczęścia w życiu człowieka... jak dla mnie super :)

ocenił(a) film na 9
Marli_2

Co za czasy, że ludzie chwalą się swoją ułomnością umysłową.

ocenił(a) film na 6
Swan_Lake

Dokładnie tak. Ja się nie dziwię, że jak robi się 6 rzeczy jednocześnie to film może nie wciągnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones