PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382383}

Wszystko o Stevenie

All About Steve
5,2 23 609
ocen
5,2 10 1 23609
3,8 5
ocen krytyków
Wszystko o Stevenie
powrót do forum filmu Wszystko o Stevenie

film może nienajlepszy ale złota malina dla Sandry oraz Sandry i Bradleya nie zasłużona.

ocenił(a) film na 3
adamstencli

Moim zdaniem jednak zasłużona. Lubię Sandrę i zdaję sobię sprawę, że grę aktora warunkuje scenariusz ale po kiego grzyba pchała się do takiego gniota! Zgadzam się z maksymą, że pieniądze nie śmierdzą ale aktorka tego pokroju chyba lepiej powinna dobierać role. Chyba, że zależy jej na rozgłosie, nieważne jakim.
Postać odegrana przez Sandrę Bullock w tym filmie była jak dla mnie po prostu bardzo irytująca. Być może to było dobre aktorstwo ale ja tego nie czuję. Podobne wrażenie miałem oglądając Małaszyńskiego w Ciachu.
Szacun dla Sandry za odebranie Maliny.
3/10

ocenił(a) film na 5
galladorn

Zgadzam się. Przekonująco zagrała idiotkę

ocenił(a) film na 6
adamstencli

też tak uważam. Sandra zagrała świetnie, tworząc postać sympatyczną i wiarygodną. Nie powinno się oceniać aktorów za scenariusz, tylko za samą grę. Film nienajgorszy, aczkolwiek nie mam zbyt wielkiego szacunku do kobiet które "latają za facetami" więc trochę pośród tej całej mądrosci Mary, dla mnie raczej wyszła jej głupota.

ocenił(a) film na 6
adamstencli

Ja bym się tymi całymi malinami zbytnio nie przejmował. Było masę filmów, które mi się podobały z nominacjami czy nawet wygranymi tej anty nagrody, i jakoś nie uważam że mam spaczony gust, bo ktoś tak w akademii daje mi do zrozumienia. Może to z nimi właśnie jest coś nie tak:)
Co do filmu to choć nie przepadam zbytnio za Bullock to uważam, że aby zagrać taką "niezrównoważoną", głupkowatą kobietę trzeba się trochę napracować. Sandrze wyszło to nieźle co nie zmienia faktu, że film w moim mniemaniu jest "tylko" lekką, głupiutką komedią, ale z drugiej strony na pewno nie szmirą. Jeżeli ktoś lubi mało wymagające komediowe kino to jest szansa że "Wszystko o Stevenie" mu się spodoba. Choć nie ma co ukrywać, film jest na tyle specyficzny (a precyzyjnie mówiąc postać Mery) że odbiór filmu może być dość skrajny:)

adamstencli

Jak najbardziej zasłużona

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

Eee czy ktoś zna tu słowo 'pastisz'?? ten film to jedna wielka zbita, i tak aktorzy zagrali nie ma co go brać poważnie

filmoborix

Czy wg ciebie słowo "pastisz" to synonim takich pojęć jak: "kiepskie aktorstwo", "słaba reżyseria", "denny scenariusz", albo ogólnie "gówniany film" ?

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

bardzo rzadko oglądam komedię do tej to mnie tylko Sandra przyciągnęła ale tak mi się zdaję że "kiepskie aktorstwo", "słaba reżyseria", "denny scenariusz", albo ogólnie "gówniany film" ? często się tam zdarza.
Czy szanowny pan zna jakieś filmy do pośmiania które są arcydziełami?

filmoborix

Ależ oczywiście. Daleko nie szukając w pamięci:"Pół żartem pół serio".
P.S. Jeśli film jest dobrze wyreżyserowany, zagrany i ma dobry scenariusz i powiedzmy do tego jeszcze zdjęcia i muzykę to mi wystarczy. Nie musi wcale być zaraz arcydziełem. A dobrych komedii jest naprawdę sporo.

adamstencli

Sama zainteresowana podziela to zdanie :D https://www.youtube.com/watch?v=ghS98BKy29Q

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones