PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204529}
7,0 25 791
ocen
7,0 10 1 25791
7,0 3
oceny krytyków
Wszystko zostaje w rodzinie
powrót do forum filmu Wszystko zostaje w rodzinie

tylko dramat obyczajowy, nic mnie nie rozśmieszyło w tym filmie, byłem coraz bardziej zdziwiony postępującą akcją , nie fabułą bo ta jest przewidywalna.Nastawiłem się na komedię a obejrzałem dosyć poważny film , ani zły ani dobry , dla mnie po prostu średni, do obejrzenia i zapomnienia.

ocenił(a) film na 8
M1aro

Zgadzam się. Według mnie jest to coś między dramatem kryminalnym, thrillerem, a filmem obyczajowym. Uznano to dzieło za komedię być może chyba tylko dlatego, że ktoś nie obejrzał dokładnie filmu i zasugerował się tym, że gra tutaj znany komik Atkinson, który zasłynął z serii komedii z popularnym "Jasiem Fasolą". Nie zgadzam się natomiast, że jest to film do obejrzenia na jeden raz. Scenariusz jest interesujący. Gra aktorska jest niczego sobie. No i Atkinson bardzo dobrze gra rolę tego pastora.Udana jest też epizodyczna rola znanego z "Dirty Dancing" Patricka Swayze. Jak dla mnie bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 9
Peter2013

Własnie dokładnie określiłeś znaczenie "czarna komedia" - dramat, kryminał, thriller, obyczajowy, komediowy... wszystko to razem! Nie sadze, by ktoś się sugerował "Jasiem Fasolą" - to dobry aktor, nie tylko od wygłupów. A film rzeczywiście bardzo dobry.

ocenił(a) film na 9
Peter2013

ja nie wiem no, dla mnie ten film jest bardzo śmieszny, taki właśnie absurdalny, czarny humor :D z tym dramatem to chyba jednak przesada. Trzeba go po prostu oglądać z przymrużeniem oka, ja uśmiałam się niesamowicie, to jeden z moich ulubieńców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones