PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204529}
7,0 25 788
ocen
7,0 10 1 25788
7,0 3
oceny krytyków
Wszystko zostaje w rodzinie
powrót do forum filmu Wszystko zostaje w rodzinie

ale ten film jest po prostu nudny i mało smieszny!!

ocenił(a) film na 10
kapuera

a ja uważam,że był świetny!:) wszystko posklejane do kupy,więcej takich filmów :D

ocenił(a) film na 2
kapuera

Popieram autora tematu, pomijajac beznadziejny scenariusz, komedia w ogole nie byla komedia... liczylam na swietny humor gdyz mialam okazje ogladac wczesniej "Zgon na pogrzebie", ktory uwazam za brytyjska perelke, jedna z lepszych komedii jakie widzialam, ale tutaj? tutaj nie bylo totalnie nic smiesznego.

ocenił(a) film na 9
czarna404

no popatrz, a mi się z kolei 'zgon na pogrzebie' bardzo dłużył i jakoś baaardzo nie rozbawił, raczej tak umiarkowanie. Za to przy tym filmie świetnie się bawiłam, czarny, absurdalny humor. Jak dla mnie film fantastyczny, ale patrząc na oceny widzę, że albo się go kocha albo nienawidzi ;) pośrednich ocen niewiele.

ocenił(a) film na 4
kapuera

Ciężko mówić o angielskim humorze bo według mnie ten film nie ma humoru. Jest to bardziej film obyczajowy/ dramat. Inaczej się go nie da opisać. Wątki sklejają się w logiczną całość i domyśleć się o co chodzi można już w połowie filmu.
Na wyróżnienie zasługują jednak aktorzy grający w filmie gdyż udało się tu zebrać śmietankę kina światowego. Jednak to oceny nie podwyższa, nuda przeplatana dialogami, a potem dla odmiany nuda. 4/10

użytkownik usunięty
turas1993bdg

Ciekaw jestem, co za kretyn sklasyfikował ten film jako komedie...chyba sam Atkinson mówił że to NIE BĘDZIE komedia, w przeciwieństwie do jego poprzednich filmów.
Nawiasem mówiąc bardzo mi się film podobał...

ocenił(a) film na 3
kapuera

Dla mnie również słabiutki, może raz się zaśmiałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones