PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204529}
7,0 25 777
ocen
7,0 10 1 25777
7,0 3
oceny krytyków
Wszystko zostaje w rodzinie
powrót do forum filmu Wszystko zostaje w rodzinie

ROZCZAROWANIE !

ocenił(a) film na 3

Czytałam na pewnym forum, że klimatem podobny do "Zgonu na pogrzebie", który bardzo mnie rozbawił. Nic z tych rzeczy. Niestety film nudny, przewidywalny i co najważniejsze - w ogóle NIE śmieszny.

użytkownik usunięty
libra1000

Ciekawe. Ja popłakałem się ze śmiechu. Zwłaszcza za sprawą Maggie Smith, choć wszyscy aktorzy są fantastyczni. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3

To chyba inny film oglądaliśmy ;-)

ocenił(a) film na 8

Ja ze śmiechu może nie ryczę, ale film ma w sobie ten urok dzięki któremu dostarcza tonę rozrywki bez nagłych salw śmiechu. Taki humor przez lekką groteskę oraz wyolbrzymienie. Człowieka cieszy sama absurdalizacja sytuacji. Obsada dobrana niemalże idealnie, przez co również zgrana. Maggie Smith daje takie popisy, że w życiu bym jej o taki występ nie podejrzewał. W czarnej komedii? A w życiu. Mimo wszystko jednak :D

tomb2525

film kameralny, prawie teatr, obsada i gra aktorska wyborna, humor subtelny choć z czarnym zabarwieniem. Kto się nastawia na dowcip rodem z Kiepskich, będzie rozczarowany, jak autor wątku...

ocenił(a) film na 8

Komedia rewelacyjna, wracam do niej co kilka lat.

ocenił(a) film na 9
libra1000

jak dla mnie 'zgon na pogrzebie' był lekko nudnawy, natomiast 'keeping mum' jest moim zdaniem fantastycznym filmem, uśmiałam się niesamowicie, taki typowy czarny humor, absurdalny do granic, no i aktorzy genialni :D

użytkownik usunięty
fibi_3

Pozdrawiam. :-)

użytkownik usunięty
fibi_3

Pozdrawiam :-)

libra1000

Jestem w identycznej sytuacji. Zgon na pogrzebie wg mnie świetny i również czytałam na forum, jakie filmy są do niego podobne, bo miałam ochotę na więcej humoru ;p Ktoś napisał właśnie o "Wszystko zostaje w rodzinie", obejrzałam zwiastun i nie bardzo mnie zachęcił...

ocenił(a) film na 8
reggy7

Film świetny, dawno się tak nie uśmiałem. Właśnie skończyłem oglądać i z chęcią zobaczyłbym raz jeszcze gdyby nie było tak późno. Oglądałem "zgon na pogrzebie" (ten z 2010) i jest wg mnie znacznie gorszy, powiedziałbym prymitywny w swoich próbach rozbawienia widza.

Sandro21

Ja akurat oglądałam ten z 2007 :) Oglądałam fragment tego z 2010 i był trochę prostacki, z prymitywnym humorem tak jak piszesz, nie wiem po co Amerykanie wzięli się za remake...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones