PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5700}

Wtajemniczenie

Foxfire
7,0 4 123
oceny
7,0 10 1 4123
Wtajemniczenie
powrót do forum filmu Wtajemniczenie

Agelina

użytkownik usunięty

Czy tylko ja uważam, że Angelina w żadnym innym filmie nie wygląda tak pięknie, jak we Wtajemniczeniu? :)

ocenił(a) film na 9

nie oglądałem z nią zbyt wielu filmów, ale też nigdy, nigdzie nie widziałem żeby tak wyglądała.. no wymiatała po prostu dziewczyna, jak była młoda. w ogóle jej nie poznałem, oglądając ten film (skojarzyłem jedynie jakieś podobieństwo w wydętych ustach i bystrym spojrzeniu. i bardzo dobrze, że jej nie rozpoznałem, bo średnio za nią przepadałem po jakichś tombrajderach i paniach smisach, więc pewnie bym wywalił ten film). w ogóle miała świetną postać i super ją zagrała. szkoda, że od początku nie oglądałęm. przelatując co jakiś czas po kanałach, zatrzymałem dopiero jak zobaczyłem jej cycory (ale suka!!):P a później już fajny klimat filmu nie pozwolił przełączyć

ocenił(a) film na 9
SuchyKremojad

...i oczekiwanie na kolejną scenę z cycorami!! (ale suka!!):P

ocenił(a) film na 3
SuchyKremojad

Niestety kolejnej sceny nie było. Ale jak na 21 lat to faktycznie miała fajne cycki:) Pozostałe koleżanki chyba nie miały czym się tak pochwalić.

ocenił(a) film na 7
SuchyKremojad

średnio przepadałeś ? Być może nie oglądałeś filmu "Przerwana lekcja muzyki"... Jedna z lepszych ról jakie zagrała. Dostała za nią oscara bodajże (i słusznie).

Jak można jej było tutaj nie poznać - trochę wyglądała jak chlopczyca no ale tak poza tym była do siebie podobna...Choć faktycznie ładnie tu wygląda...Jednak ładniej wyglądała w "Cenie Odwagi"

ocenił(a) film na 9
Charlie_Pace

no, być może nie... myślałem, że podanie tych 2 tytułów było dość sugestywne... mogłem jeszcze dorzucić wanted, ale już wstyd mi było pisać (nigdy nie zapomnę końcówki:D). po prostu nie wiedziałem, że Angelina grywa też w innych filmach niż przesadnie-sensacyjnye. co do tej ceny odwagi... chyba żartujesz (przynajmniej patrząc na skriny [na których nota bene nie widziałem żadnych cycków, więc o czym tu w ogóle gadać...:P <tak się jeszcze zastanawiam, nawias w nawias bierze się tak jak dałem czy odwrotnie, tak jak w matmie, że trójkątny na zewnątrz, a okrągły "najgłębiej"?>]). w ogóle, to ona tam jednak była o połowę starsza, niż we wtajemniczeniu. no, a moim zdaniem kobiety po osiągnięciu dojrzałości fizycznej, raczej nie starzeją się jak wino. co do tej lekcji muzyki, to chętnie obejrzę, o ile uda mi się to skombinować, więc dzięki za zaciekawienie podsuniętym tytułem.

ocenił(a) film na 7
SuchyKremojad

Wiesz każdy ma inny gust - Cena Odwagi to nie jakieś genialne kino ale akurat Angelina wygląda tam..Ciekawie - inaczej niż w innych filmach..
Co do Wanted....Ten film nie powinien w ogóle powstać...Gniot nad gnioty...Nawet dobra obsada nie uratowała tego filmu.

A jak oczekujesz w filmach "cycków" to obejrzyj film pt. "Gia". Sceny lesbijskie są nawet ale tak ogólnie to film oparty na faktach opowiadający o modelce...W roli głównej oczywiście Angelina.

Tak poza tym to z filmów z Angelina podobało mi się kilka... Przerwana lekcja muzyki, Wtajemniczenie, Kolekcjoner kości, Hakerzy (choć aktualnie zapewne bym nie obejrzał bo ten film jest mega nierealny), Złodziej życia, 60 sekund (jak chce się troche odpoczać od dramatów to warto włączyć ten film - na pewno każdy go kojarzy - nie jest genialny ale nie jest tez zły).

Jedne z gorszych filmów w jakich zagrała to "Zmęczenie materiału" i "Wanted"... Do tego dochodzi jeszcze "Bez granic". Tych z 2010 nie oglądałem (Salt i Turysta) ale ponoć nie było to nic genialnego więc jakoś nie żałuje :D

ocenił(a) film na 6

Bo była super ucharakteryzowana na buntowniczkę "z pazurem" : )

użytkownik usunięty

W filmie "Hakerzy" też jej ładnie było :P

użytkownik usunięty

Dokładnie, ale i tak nic nie pobije charakteryzacji do Wtajemniczenia. ;)

ocenił(a) film na 8

tak tylko ty tak uważasz

użytkownik usunięty
maciekb80

Widząc poprzednie odpowiedzi chyba raczej nie. ;)

ocenił(a) film na 8

żartuje to była taka lużna docinka

W filmie Wtajemniczenie wyglądała świetnie , ale nie porównując filmów , tylko wygląd , to nic nie przebije Lara Croft: Tomb Raider.

ocenił(a) film na 8

a widziałeś film GIA ?

może dlatego ,że była bardzo młoda

Moim zdaniem w każdym filmie jest piękna! Uwielbiam, ją również w Mr & Mrs Smith ;)

"Kolekcjoner kości"
moim zdaniem kiedy grała właśnie w tym filmie jej uroda była w najwyższej formie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones