PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651926}
5,4 10 743
oceny
5,4 10 1 10743
Wyścig po życie
powrót do forum filmu Wyścig po życie

Myślałem, że nie można aż tak źle zagrać. Takie gówno odstawić. Ja nie mogę. Gra aktorska u UWE
BOLLA JEST OSKAROWA!!!! Końcówka filmu jest głupia, w ogóle budowa fabuły jest głupia. Młoda
idiotka ma Mustanga od tatusia i tatuś jej mówi o tajnikach swojej pracy, więc ona od tak potrafi
zrobić w wała całą bankowość. WOW WOW WOW WOWWWWWWWWWWW taka genialna, wow. i
jak z bronią wyskakuje i udaje gangstera. Rany co za gówno, co za gówno.

ocenił(a) film na 8
Redgard

naucz się pisać po polsku i oceniać w miarę obiektywnie.

ocenił(a) film na 3
Ew_Cia

to było bardzo po polsku. Co Ci przetłumaczyć?

ocenił(a) film na 4
Ew_Cia

Ale to jest dość obiektywna ocena. Film jest bardzo słaby, Selena wypada tragicznie, scenariusz kuleje, jedynie niektóre sceny akcji nakręcone dobrze. No ale przecież nie jesteśmy dziećmi, by się podniecać fajnymi wypadkami...

Ew_Cia

Ta gówniara kładzie cały film. Do momentu pojawienia się jej da się to nawet oglądać potem nastepuje żenada totalna -_-

Redgard

Nie lubię gdy ktoś ocenia coś, o czym kompletniey nie ma pojęcia

ocenił(a) film na 3
stella191

O czym mówisz? O bzdurnej i dziurawej historii czy o tragicznej, nawet nie tragicznej, ale zerowej grze aktorskiej panny Gomez? Ew_Cia na 10 oceniłaś Barbie i jej siostry w Krainie Kucyków, więc Twoja ocena filmów widać jest mocno zaburzona. Nie wnikam. Wasza mała wiedza, albo brak gustu nie interesuje mnie. Scenariusz jest głupi, nielogiczny i jeszcze absurdalny, i jeśli ktoś tego nie widzi to uważam, że powinien coś ze sobą zrobić i wziąć się za siebie. Niestety nie jest to kino rozrywkowe, bo głupota jest zbyt rażąca, żeby się przy tym zrelaksować i odstawić mózg.

ocenił(a) film na 8
Redgard

a co Cie do cholery obchodzą kucyki? Co Ty wyrocznią mi jesteś? W przeciwieństwie do Ciebie mogę oglądać wszystko i na bajki patrzę pod takim kątem, jakim patrzyłoby dziecko, kretynie.

ocenił(a) film na 3
Ew_Cia

tak to sobie do mamusi i koleżanek możesz mówić dziecino. Ładny popis wychowania i kultury. Tylko się pogrążasz każdym postem, udowadniając, że oprócz obelg nie masz nic do powiedzenia mądrego.

ocenił(a) film na 8
Redgard

Na takich ludzi jak Ty patrzy się tylko z politowaniem. Nie pozdrawiam i nie mam zamiaru dalej toczyć głupiej dyskusji z głupim człowiekiem..

ocenił(a) film na 3
Ew_Cia

Hahahahaha kolejna Twoja konstruktywna wypowiedź a pro po filmu.

ocenił(a) film na 3
Redgard

No rzesz qr.... Ew-cia jesteś mistrzem osiągnęłaś Dno :) Redgard tekst o barbie i kucykach mnie rozjebał :)

ocenił(a) film na 6
Redgard

Serio? Jazda Fordem? Mustang? I ty nazywasz kogoś głupkiem? Co za błazen :D

bulka2609

Ten film jest beznadziejny o taniej historii.......... Dno i wodorosty , dawno takiego gniota nie oglądałem.Prosta i głupia fabuła , chaos i nieporozumienie .Totalnie nie rozumiem co miał na myśli piszący scenariusz i producent.BZDURA !!! SZKODA CZASU NA UWSTECZNIANIE SIĘ PRZY TYM PSEUDO FILMIE !!!

ocenił(a) film na 4
bulka2609

No jazda. Fordem. Mustangiem. Shelby. W sumie najlepsza składowa filmu, choć też nie wybitna.

ocenił(a) film na 3
gadd

Znaczy akcje autem są super, ale całość... Ostatnio nawet dałem szane Uwe Bollowi i jego Mściciel z Wall Street okazał się całkiem dobrym filmem. Ale tu masakra. Gomez to dno. I z tym gnatem jak wyskakuje, żeby wystraszyć Ethana. Żałość:D

ocenił(a) film na 4
Redgard

A racja, racja, Mściciel nie jest zły ;-)

Redgard

jak ja widze poczatek tego filmu narazie z 15 min to ta jazda tym fordem jest fatalnie nagrana, ani predkosci nie widac w tych ujeciach ani emocji to zadnych nie wywoluje mialem to wylaczac juz ale widze dobry aktor gra kierowce lubie goscia wiec dam jeszcze temu filmowi szanse...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones