PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37335}

Wyścig z czasem

Out of Time
7,0 27 487
ocen
7,0 10 1 27487
6,6 5
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Są filmy, które trzymają w napięciu przez cały czas i można się nimi zachwycać w każdej scenie. Ten film do nich nie należy, choć, co trzeba podkreślić, jest naprawdę bardzo dobrą produkcją.

Można go podzielić na 3 części: Niemrawy początek, ekscytujący środek i mało efektowny koniec. Zdecydowanie najciekawiej prezentuje się środkowa część filmu, podczas której Denzel Washington stara się zatrzeć za sobą ślady i oczywiście udaje mu się to zawsze w ostatniej chwili. Końcówka jest dość typowa, bez rozmachu, trochę więcej się po niej spodziewałem. Z kolei początek zrobiony tak, że nie za bardzo wiadomo o co będzie chodzić w filmie. Ponad pół godziny filmu mija i dopiero wtedy coś naprawdę zaczyna się dziać.

Uważam, że to naprawdę bardzo dobre kino z niezłą obsadą. Środek trzyma w napięciu, choć od początku widać, że będzie to film z typowym Happy Endem. W niczym to nie umniejsza, że produkcja ta zasługuje na solidne 8/10

Gladiatorek

Zgadzam się, od pożaru do ucieczki z kibla film trzyma w napięciu ;) 100% te same odczucia.

ocenił(a) film na 7
Gladiatorek

Można śmiało zgodzić się z tą opinią. W środkowej części film naprawdę
trzymał nieźle w napięciu i nawet na chwilę nie pozwolił oderwać wzroku od
ekranu. Końcówka typowa dla amerykańskich produkcji - trochę zbyt łatwo
bohaterowi uszło wszystko na sucho. Ale mimo wszystko całość dość dobra.

Gladiatorek

Mialem zalozyc identyczny temat ale gtos mnie ubiegl;)
Cala intryge rozszyfrowalem juz w momencie kiedy Denzel dowiedzial sie o chorobie swojej dziewczyny ale wlasnie zaraz potem film zrobil sie bardzo ciekawy i trzymal mnie w napieciu do finału ktora okazal sie byc bardzo słaby.
7/10

Gladiatorek

"i: Niemrawy początek, ekscytujący środek i mało efektowny koniec." - a ja ujmę to tak: Wstęp, rozwinięcie, zakończenie.
Film jest ok.

Gladiatorek

Temat trochę odkopany, ale trafnie ujęty. Przy czym dla mnie ta nierówność, przeciętna Mendes i "taki sam jak wszędzie" Denzel zasługują tylko na 6 z plusem ;)
Tak w ogóle uwielbiam oglądać Washingtona na ekranie, ale im więcej produkcji z nim widziałem, tym bardziej jego gra i postaci, w które się wciela są przewidywalne.

ocenił(a) film na 9
Gladiatorek

Mam podobne wrażenia po tym filmie. To nie jest typowy thriller ale coś w ten desseń.. trzyma momentami w napięciu, wielkim plusem jest na pewno szybkość i przebieg akcji czyli jak Denzel próbuje za wszelką cenę zatrzeć swoje ślady..
Happy End i daję 9/10 za całokształt a gra aktorska była dobra :)

ocenił(a) film na 7
vergin8

Bo to nie jest thriller tylko kryminał akcji :)

ocenił(a) film na 7
Gladiatorek

Też się mogę pod tym podpisać. Dość długi wstęp - początek, który trochę mnie zaczął nudzić, ale jak się zaczeła akcja - pożar, to film się zaciekawił jednak z powodu tego początku jak dla mnie film zasługuje na 7/10

ocenił(a) film na 7
kuller76

Ja rewiduję swoją ocenę. Właśnie obejrzałem film ponownie i nie zrobił na mnie już tak dobrego wrażenia. Wciąż co prawda uważam, że część środkowa trzyma w napięciu i świetnie się ją ogląda, ale z kolei wstęp jest zbyt długi o jakieś 10 minut. Gdyby trochę inaczej rozegrać początek to byłby to dużo lepszy thriller, a tak trzeba poczekać z pół godziny zanim zacznie się coś naprawdę dziać. Obniżam zatem ocenę o 1.

7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones