PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 564
oceny
7,0 10 1 202564
5,1 15
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Może nie dosłownie tak będzie wyglądać przyszłość, ale technika będzie pozwalać na coraz większą kontrolę i sterowanie ludźmi, którzy będą żyli i pracowali tak długo, jak będą przydatni dla systemu. Bez żadnych sentymentów.

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Rfid i wszystko wiadomo.

ocenił(a) film na 6
Ahmed_1

Ależ ten film jest nie tylko "proroczy". On pokazuje za pomocą metafory system, w którym żyjemy już teraz.

użytkownik usunięty
Sony_West

Dokładnie zgadzam się. Orwell się w grobie przewraca, a czipy RFiD są już testowane głównie na Amerykańskim społeczeństwie. Ostatnio gdzieś czytałam, ze na lotniskach we Francji jest możliwość szybszego załatwienia i przejścia przez bramki, jeśli pozwoli się zeskanować twarz i dowód osobisty który będzie przekazany już do ogólnoświatowej bazy. Tak to się będzie odbywać - będą nas kusić tym, że szybciej, łatwiej i przyjemniej.

ocenił(a) film na 6

W niektórych korporacjach wszczepiają ludziom chipy pod skórę. Że niby dzięki temu szybciej i wygodniej, niż dotychczasową kartą magnetyczną. A ja sobie obiecałem, ze choćbym miał spac w szałasie i żebrać o jedzenie, nigdy nie dam się zaczipowac jak krowa na pastwisku.

Sony_West

Dajesz już sobie wszczepiać przez przyjęcie szczepionek, tak naprawdę nigdy się nie dowiemy co jest w środku, ale tam może być wszystko, i trafia to do twojego organizmu. Gdzieś przeczytałem że jakaś ilość dzieci w innym państwie zachorowały na chorobę mózgu, przez przyjęcie szczepionki na ptasią grypę (co zostało również wymyślone - propaganda) i teraz dostają jakieś odszkodowania.

ocenił(a) film na 9
Best_POLAK_EU

Dobry towar palisz, że widzisz dokoła "nieznane substancje w szczepionkach" i wymyślone choroby...

ocenił(a) film na 5
Oriflamme

No właśnie, nikt nie wie, co mamy w szczepionkach fajzera, a zatem pPo 7 latach wypada uderzyć się w pierś ;)

ocenił(a) film na 5
Best_POLAK_EU

Twoje słowa okazały się prorocze;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones