PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628262}

Wyścig

Rush
7,8 158 508
ocen
7,8 10 1 158508
7,0 34
oceny krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

Mi się średnio film podobał. Bardziej do gustu przypadł mi film dokumentalny o Ayrtonie Sennie
gdzie nie było aktorów tylko wykorzystano archiwalne materiały. Był bardziej wiarygodny i nie było
niedorzecznych scen gdzie kierowca dociska pedał gazu do końca i odrazu wyprzedza przeciwnika
który jedzie bolidem o bardzo zbliżonej mocy, fajnie, że chcieli pokazać, że jest najlepszy ale to
wydawało mi się zbyt naciągane i trochę mnie zraziło.
Ogólnie film nie był zły, bardzo przyjemnie się go oglądało, ale mimo tego jeśli chodzi o filmy
związane z tematyką F1, to zdecydowanie wolę "Ayrton Senna", mimo, że nie miał super efektów
specjalnych i nie był wyświetlany w 3D :)

ocenił(a) film na 7
wWolfie

Popieram w 100%. Film ogląda się przyjemnie i na kimś kto nie interesuje się F1 zrobi na pewno bardzo dobre wrażenie. Dla mnie, jako fana padoku, dużo bardziej urzekający i prawdziwy był "Senna". Jednak warto mówić o takich kierowcach, osobach które poświęciły życie pasji. 7/10

ocenił(a) film na 10
wWolfie

Nie ma takiego filmu jak "Ayrton Senna", jak usilnie powtarzasz. Jest tylko "Senna"

ocenił(a) film na 7
lisek18

Wydawało mi się, że inny tytuł był dokładnie "Ayrton Senna Beyond the Speed of Sound", trochę go skróciłem. No ale mniejsza z tym, w takim razie mój błąd i niedopatrzenie :)

ocenił(a) film na 10
wWolfie

Posiłkuję się tytułem na fw (czasem, gdy jest ich kilka - dodana jest taka informacja, a tutaj jej nie ma) oraz tą wersją filmu, jaką mam. Jest tam po prostu "Senna", to wszystko :)

ocenił(a) film na 8
wWolfie

To trochę inna bajka. Tak jakbyś twierdził, że bezy są lepsze od pączków. Senna to bardzo dobry dokument. Rush to jedna z najlepszych fabuł o F1. Dobrze, że są obie.

użytkownik usunięty
wWolfie

"Senna" na mnie też zrobił większe wrażenie.. Na tyle, ze przeczytałam wszystko co znalazłam w sieci. Polecam blog Ayrtonowi poświęcony.

A co do Rush - jest bardzo dobrym filmem. Świetne kreacje aktorskie, świetna fabuła i świetna muzyka..
Polecam, chociaż dla mnie - tylko na raz.

W przeciwieństwie do Senny... chociaż teraz przyszło mi do głowy, ze może dlatego tamten film zrobił na mnie większe wrażenie bo w sumie
Ayrton, niesamowity talent i bohater narodowy, na torze zginął..

ocenił(a) film na 7

Dokument o Sennie był bardziej emocjonalny, może dlatego bardziej mi przypadł do gustu :)

użytkownik usunięty
wWolfie

Zgadzam się w 100%. Niesamowita opowieść... w obu przypadkach napisana przez życie...
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones