PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628262}

Wyścig

Rush
7,8 158 493
oceny
7,8 10 1 158493
7,0 34
oceny krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

Film jest słaby

ocenił(a) film na 1

Dla przeciętnego widza pewnie jest na co popatrzeć stąd takie wysokie oceny. Jednak ambitny kinomaniak wyjdzie z
kina zawiedziony. Film prosty jak budowa cepa. Dla fanów sportów motorowych też nie bardzo, bo film pełen jest
rażących błędów technicznych. Kilkukrotnie wybuchałem śmiechem podczas seansu. Z góry przepraszam panią siedzącą przede
mną za ten popcorn we włosach ale nie mogłem się powstrzymać.

ocenił(a) film na 1
Amiga1240

NFS chociaż nie ukrywa swojej absurdalności :)

PalmerChili

Kto jest Twoim ojcem?? boże matka to sie ma z Toba, boze wychowywac debila przez tyle lat...amen.

ocenił(a) film na 1
robert_kilinski

Drogi użytkowniku nerwy w konserwy inaczej będę zmuszony się Ciebie pozbyć z tego serwisu. Nie atakuj silniejszych i mądrzejszych od siebie takimi prostymi tekstami bo narażasz się na upokorzenie. Masz szczęście, że jako kinomaniak filantrop jestem oazą spokoju i zwyczajnie zignoruję Ciebie tak samo jak wielkie psy ignorują małe szczekające kundelki.

PalmerChili

Plus za Twoje oceny dla Ciebie

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

Gdyby ktoś zrobił film w którym pokazywane jest wypróżnianie się na zmianę z wymiotowaniem przez półtorej godziny to dałbyś pewnie 10 ,,bo nie ukrywa absurdalności". Zgadłem? Jeśli tak zastanów się nad swoim życiem, a jeśli to zbyt duży wysiłek dla ciebie, to usuń swoje konto z filmwebu, a swoją osobę ze świata żywych.

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

na filmie to ty sie znasz rownie zajebiscie co świnia na programowaniu video

ocenił(a) film na 1
funkadelic

Akurat moja pozycja w świecie filmowej palestry jest bardzo mocna. Ty zaś jesteś nikomu nieznanym użytkownikiem więc zważaj na słowa bo się kompromitujesz.

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

hahaha jaką ty masz pozycje, chyba taka ze podajesz popcorn w kinach, to twoja pozycja szczytowa. Ja np uczeszczalem do szkoly w ktorej zajmowalismy sie tworzeniem filmow. a ty lec podawac dalej ten popcorn, moze jeszcze bardziej umocnisz swoja "pozycje " hahhah

ocenił(a) film na 1
funkadelic

No to może podziel się tym filmem na pewno jest bardzo dobry :)

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

dokument o grupie ekologicznej Gaja chociazby

użytkownik usunięty
PalmerChili

Muszę Cię rozczarować. Nie istnieje, nie istniał i nie istnieć będzie ktoś taki jak "ambitny kinomaniak". Możesz znać się na filmie, wiedzieć kto co dostał, kto gdzie grał, ale nigdy nie stwierdzisz jednoznacznie który film jest dobry a który nie. Masz po prostu inny gust. Przepaść dzielącą miłośników filmów akcji a ciężkiego kina psychologicznego odbierasz jako widzów przeciętnych i "ambitnych kinomaniaków", a tak na prawdę jesteś takim samym widzem jak my, a film najzwyczajniej w świecie Ci się nie spodobał. Aha, kiedy wymienisz te "rażące błędy techniczne"?

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

Jedno pytanie:ignorantem się rodzi,czy staje w trakcie życia?

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Chyba nie do końca wiesz co znaczą słowa, których używasz. Wysoka ocena filmu od takiej osoby wcale nie dziwi :)

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

Widzę,że masz problem z odpowiadaniem na pytania,ale spróbuję jeszcze raz:co sądzisz o montażu i zdjęciach w tym filmie?

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

"Jednak ambitny kinomaniak wyjdzie z
kina zawiedziony."

Dostałem raka po tym komentarzu i dalej nie czytałem. Wybitny kinomaniak XDDDDD

użytkownik usunięty
stantus

Jeśli "ambitny kinomaniak" wyjdzie po tym filmie zawiedziony to chyba niech poszuka innej pasji :)

PalmerChili

U mnie salwy śmiechu wywołały sceny poślizgów/obrotów i wypadku, które wyglądały żenująco sztucznie. Film momentami wręcz nudny. Jako fan sportów motorowych byłem rozczarowany po seansie...

ocenił(a) film na 4
PalmerChili

Ale nota jeden nie na miejscu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones