PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628262}

Wyścig

Rush
7,8 158 389
ocen
7,8 10 1 158389
7,0 32
oceny krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

Zauważyłem tu pewne podobieństwo ( oczywiście z przymrużeniem oka)
C. Ronaldo - przystojny, wysoki, dobrze zbudowany podobający się kobietom do tego arogant z wielkim ego, wielki
imprezowicz który każdą noc spędza z inną kobietą ( tak, tak wiem że teraz już może nie... ale kiedyś)
Messi - gorszej postury, mało urodziwy, nieśmiały, mało rozmowny który weekendowe wieczory spędza z ukochaną

Czy te dwa opisy nie pasują do Jamesa oraz Nikiego ? Czy nie widać tu tego samego podobieństwa co do rywalizacji
CR7 z LM10 o tron króla futbolu ?

Messi(Lauda) możliwe że bardziej utalentowany z większą ilością trofeów złotych piłek ( tak samo jak lauda z wieksza
iloscia gp) i kolejny podobieństwo gdy CR7 wygrywa batalie o najlepszego piłkarza ostatnich dwunastu miesięcy w
roku którym Messi traci parę miesięcy z powodu kontuzji. To takie podobne do sytuacji z sezonu ukazanego na filmie
gdy Lauda traci parę gp

ocenił(a) film na 9
Rales

Ponadto o Messim krążą opinie, że jest tyranem w swoim zespole, wszystkich rozstawia po kątach - zupełnie jak Lauda.
Właśnie obejrzałem film i jestem pod ogromnym wrażeniem :)

ocenił(a) film na 8
AdWienc

:D czyja to opinia jeśli mogę wiedzieć? bo jestem fanem piłki nożnej i interesują mnie takie newsy

mientix

Gerard Deulofeu przyznał to w jednym z wywiadów (obecnie jest na wypożyczeniu w Evertonie).

ocenił(a) film na 9
AdWienc

Też go przed chwila oglądałem. Faktycznie film jest świetny. Polecam Senne tym co podobał się ten film :)

ocenił(a) film na 7
Rales

Różnica między Ronaldo o Huntem jest taka, że Ronaldo ciężko pracuje na swoje wyniki, a Hunt po jednym tytule spoczął na laurach.

ocenił(a) film na 9
gry270

True

Rales

Nie no, sporo różnic można wyznaczyć. Ostatnio na rozdaniu złotych piłek to Messi raczej "przygwiazdorzył". http://www.szarmant.pl/wp-content/uploads/2014/01/z%C5%82ota-dru%C5%BCyna.jpg

ocenił(a) film na 9
biboktymon

lol :P

ocenił(a) film na 7
Rales

Absolutnie udało ci się to porównanie, niesamowite że aż takie podobieństwo tych sytuacji ze tak sie wyraże ;)

Rales

nie ma porównania, Lauda vs Hunt to była walka na śmierć i życie (tylko na torze, poza nim, nie byli przyjaciółmi, ale się kumplowali), a Messi i Ronaldo... między nimi nie ma wojny, to fani i media pompują ten balon nienawiści

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones