PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502282}

Wybuchowa para

Knight and Day
6,2 72 168
ocen
6,2 10 1 72168
4,8 9
ocen krytyków
Wybuchowa para
powrót do forum filmu Wybuchowa para

Fajnie się ogląda, ale jak ktoś się na poważnie nastawia, z napinką, to lepiej niech w ogóle nie ogląda i włączy sobie lepiej Felliniego

ocenił(a) film na 8
iwona_filmer

Bo na ten film trzeba właśnie z przymrużeniem oka popatrzeć

ocenił(a) film na 8
rozwalam_system

Dokładnie

ocenił(a) film na 9
iwona_filmer

Popieram;) troche jak "czy leci z nami pilot?"
Film lekki, optymistyczny, swietny.

ocenił(a) film na 8
dina28

Dobre słowo - optymistyczny. Taki poprawiacz nastroju:)

iwona_filmer

Dla mnie to film z którym można rozpocząć dzień. Nie lubię humoru amerykańskiego tzn: rzygania, pierdzenia i wulgaryzmów na temat seksu.
A ta komedia była wyjątkowo light. Dobrze się bawiłam oglądając ją.

ocenił(a) film na 8
Nuno33

Bardzo trafnie to napisałaś!

iwona_filmer

Nie był zły troche podobny do Chłopów, Jagna Antek w sumie podobne wątki

ocenił(a) film na 8
DreamTheater

Tak, sequel

iwona_filmer

Wedle mnie może i sequel, skoro Pani też tak myśli i uważa, a mam Panią za trafnego specjalistę, tym bardziej tak jest i choć ktoś powie, że to wariactwo porównywać te filmy dużo tu podobieństw do tzw głównego bohatera czy bohaterów, oczywiście przepaść wiekowa odcisnela piętno na bohaterze TC, gdzie mu do Antka i jego życia, problemów, ale już bohaterka grana przez Cameron Diaz śmiało może porównywać się do losu, cierpienia Jagny Borynowej. Jest mi bardzo miło więc że podziela Pani opinie mimo tak dlugiego czasu w komentarzu. Bardzo też pozdrawiam i życzę Pani i zdrowia i mnóstwa dobrych dni, trochę patosem może zapachniało, ale to niecelowe, sami wyszło.

iwona_filmer

Tym Fellinim mnie załatwiłaś!

ocenił(a) film na 8
Uh_Huh

Ale rozumiem, że wiesz o co mi chodziło - mnie po prostu irytuje jak niektórzy do każdego typu filmów podchodzą tak samo

iwona_filmer

Jasne. Po prostu Twój tekst był zabawny.

ocenił(a) film na 8
Uh_Huh

Spoko spoko:)

iwona_filmer

fajny film wychowa para, znana obsada. Jutro ma być o 20 na puls tv. Po przyjeździe od rodziny pewnie siądziemy i obejrzymy :)

ocenił(a) film na 8
Terasa_Janiak

Ja tak właśnie sobie dla relaksu co jakiś czas oglądam

iwona_filmer

Film fajny ale rola Toma była najlepsza. Super to zagrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones