PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566140}
6,3 10 124
oceny
6,3 10 1 10124
3,8 5
ocen krytyków
Wygrany
powrót do forum filmu Wygrany

Gene Hackmana: "To piękny, wzruszający i zabawny film. Szkoda, że nie dostałem tego scenariusza 10 lat wcześniej". Brawo, Panie Reżyserze! Taki aktor, Oscary, rewelacyjne role i zachwycił się, potrafił dostrzec wielkie, inteligentne kino. I je zrozumiał! Już widzę, jak naszym kmiotkom wywaliło gulę...

stock11

za kilka zer na koncie to i George Clooney by chwalił to "dzieło". To nie jest wyznacznik

ocenił(a) film na 7
NaSiR_3

To jest Polska. Ktoś światowy ocenił polski film jako udany, co jest przecież bardzo miłe, to już jakiś Polak na forum musi sugerować korupcję.
Szkoda gadać.

ocenił(a) film na 8
NaSiR_3

Bardzo dobry film, a takie wypowiedzi na temat dzieła należy traktować właśnie w kategorii wyznaczników. Takie i raczej tylko takie, w odróżnieniu od anonimowych komentów w sieci. :P

stock11

Film nudny, nieciekawy, nijaki. W zasadzie o niczym. W Chicago to może się i podobał..

ocenił(a) film na 8
nika_74

Czasem mam wrażenie, że właśnie w Chicago ludzie potrafią dostrzec piękno kina. Europejczycy mają za dużo tego piękna i są na nie mało wrażliwi. W Ameryce - szczególnie w Chicago - ludzie tęsknią za pięknem i dlatego potrafią się nim zachwycić. Dla mnie film bardzo dobry. Wśród inernautów - niezły. Szkoda.

sandziaz

Od siebie dodam że film ma wspaniałe zdjęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones