PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559694}

Wyjście przez sklep z pamiątkami

Exit Through the Gift Shop
7,6 36 857
ocen
7,6 10 1 36857
7,4 20
ocen krytyków
Wyjście przez sklep z pamiątkami
powrót do forum filmu Wyjście przez sklep z pamiątkami

Po prostu genialny. Do tej pory nie wiem co jest prawdą, a w co uwierzyłam zgodnie z intencją reżysera (kimkolwiek on nie jest czy jest). Banksy zasługuje na każdego dolara jakiego zarobił.

Niezwykle oczyszczające przeżycie - ta niewiedza, kiedy uświadamiasz sobie, że geniusz improwizacji zrobił z ciebie intelektualny młynek.

Ja naprawdę uwierzyłam, że panu Tierremu uderzyła woda sodowa do głowy. Miałam chwilę refleksji w momencie gdy akrobatycznie spadał z rusztowania, a wszystko zostało pięknie sfilmowane, kadr po kadrze, ale pomyślałam sobie, że skoro sam przestał filmować to komuś powierzył tę odpowiedzialną funkcję i udało mu się to wszystko uchwycić.

Wy wiecie, kto jest prawdziwym reżyserem tego filmu?:)

ocenił(a) film na 9
tulila

Po tej hecy został tylko wirtualny sklep mr.brainwasha, gdzie oczywiście nie można niczego kupić, bo nie ma koszyka. Nawet nie da się kliknąć w podfolder "bio". Spróbujcie sami:-) Jedyny asortyment to dmuchane balonowe psy i puszki po spray'u.



użytkownik usunięty
tulila

myśle że jakaś potęrzna firma reklamowa, w końcu współcześnie slogany reklamowe, nazwy produktów etc. to nic innego jak tzw. legalne wrzuty w tkance miejskiej, nie wspomne o wirtualnej telewizji która programuje zachowania większości nas.

ocenił(a) film na 9
tulila

Zaraz... Czyli ta wielka wystawa mr. Brainwasha, zakończona gigantycznym sukcesem, to ściema była?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones