PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559694}

Wyjście przez sklep z pamiątkami

Exit Through the Gift Shop
7,6 36 857
ocen
7,6 10 1 36857
7,4 20
ocen krytyków
Wyjście przez sklep z pamiątkami
powrót do forum filmu Wyjście przez sklep z pamiątkami

czuje fake

ocenił(a) film na 8

Wszytko elegancko ale nie potrafię zrozumieć jednego wynajął hale by zrobić muzeum Street artu!!! Za co? skąd pieniądze? bo z tego co wiem to wynająć kupić budynek to nie kupić paczkę zapałek w sklepie.

ocenił(a) film na 10
jotubyl

to poczytaj sobie za ile inkasuje swoje dziela.za taki hajs moze sobie kupic kilka/nascie takich hal.

ocenił(a) film na 8
sanczopansa

Polaczku przed sprzedaży swych dzieł mówię a nie po...po to chyba logiczne że z przyniesionego zysku.Mowa o tym jak zastawił swój dom i co za dom wynajął chale? i zapłacił setki ludzi?

ocenił(a) film na 10
jotubyl

'polaczku' ty imbecylu i hipokryto.pierdo.le dalsze pisanie z takim niedo.jebem jak ty!
to ze w dokumencie pokazali jedna wystawe nie znaczy z enie zrobil nic wiecej wczesniej,mial menagera nie?
btw 'polaczku'naucz sie pisac w swoim (jak sie domyslam) ojczystym jezyku.

ocenił(a) film na 10
sanczopansa

obadalem sobie twoj profil..
jak mozna dac zborowskiemu,olbrychskiemu 1?!(chore)
nawet leto zasluguje na 6 bo jest niezlym aktorem,niestety jako muzyk sredni.

ocenił(a) film na 8
sanczopansa

Ponieważ mam w dupie polska kinematografie nie interesuje mnie i jej nie lubię a ty taki nerwowy matka ci nie dała czy co? Polaczku marny?? aaa co do filmu to widziałeś go w ogóle ? jest jasno powiedziane 10 razy że to jego pierwsza wystawa jeśli nie potrafisz zrozumieć tak banalnego filmu to powodzenia dalej w oglądaniu czegoś ambitniejszego :*

ocenił(a) film na 10
jotubyl

'matka ci nie dala' kozaczymy przez internet?pewnie bys sie zesral w gacie jakbys mial mi to powiedziec prosto w oczy.film widzialem.to sie podniecaj tymi amerykanskimi szmirami.pewnie transforemrsom dales dyche.buahahahahahahahah:D

ocenił(a) film na 8
sanczopansa

No nie powiedział bym ci tego serio;/ bał bym sie;/ przesrane i nikt nie powiedział koniecznie o ameryskanskich ćwoku

ocenił(a) film na 10
jotubyl

dobrze ze zdajesz sobie z tego sprawe ze mialbys przesrane.
wiadomo borat i oceans 13 to faktycznie mistrzostwo swiata tzw kino ambitne.
babolku

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
jotubyl

w dupie to ty możesz mieć tylko włosy

ocenił(a) film na 8
FIIlp

Tak jak twoja stara :) baraszkowałeś tam to wiesz :*

jotubyl

Obvious idiot is obvious.

ocenił(a) film na 6
jotubyl

w filmie, o ile pamiętam, było powiedziane, że jest to jego 'pierwsza wystawa w USA'.
poziomu dyskusji komentować nie warto, pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
audrey90

Czyi miał gdzieś wcześniej i o tym nie powiedziano w filmie? myślę że z rozumowaniem kiepsko u Cibie

ocenił(a) film na 6
jotubyl

żeby uzyskiwać odpowiedzi najpierw trzeba sformuować konkretne pytanie, a w twoich wypowiedziach trochę słabo wychwycić pytanie spomiędzy steku wyzwisk.
moje kiepskie rozumowanie podpowiada mi, że skoro nie powiedziano 'pierwsza wystawa banksy'ego' tylko 'pierwsza wystawa w USA', to logicznie rzecz biorąc miał jakieś wcześniejsze.

ocenił(a) film na 8
audrey90

Widzisz w pytaniu jakieś obelgi dopiero potem są ale w samym pytaniu ich brak ;]

ocenił(a) film na 8
jotubyl

powiedział o kredycie pod sklep i pod hipoteke domu. ogladac dokladnie, a nie potem debilne wyzwiska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones