PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759197}

Wyjście z tunelu

Al final del túnel
6,7 6 124
oceny
6,7 10 1 6124
Wyjście z tunelu
powrót do forum filmu Wyjście z tunelu

Unikalny pomysł na film, oryginalny scenariusz. Oczywiście na nieprawdopodobne szczęście i pomysłowość głównego bohatera trzeba patrzyć poprzez pryzmat farsy, bez tego film nie byłby tak zaskakujący. Trochę thriller, poruszające elementy tragedii, ale mnie szczególnie końcówka rozbawiła jednak do łez.

ocenił(a) film na 6
mortharm

Coś w tym jest. W końcu zły dziadek zginał przez to, że zgubiła go pewność siebie i naigrywanie z głównego bohatera. Prowokował wszystkich tym ciastkami i wymądrzeniami o losie, a tu proszę. Ten film ma w sobie trochę przewrotnosci i neioczywistego humoru.

ocenił(a) film na 5
laxman

A co na przykład zrobiłaby ekipa filmowa, gdyby "paralityk" zadzwonił na policję?

użytkownik usunięty
Krzypur

Mnie zastanawia co innego. Te ciasteczka, tak sobie stały, a przecież w domu było dziecko ....

ocenił(a) film na 5

Tu jest sporo niedorzeczności. W filmach często przykrywa się akcją lub psychologiczną gadką.

ocenił(a) film na 7

Nie "sobie stały", tylko były trzymane pod kluczem. Jakoś nikt się nie czepia, gdy w amerykańskich filmach trzymają broń w domach, gdzie są dzieci.

użytkownik usunięty
lew890

Ja sie nie czepiam, wiem nie rozumiem skąd ten agresywny ton.
Zauważyłam tylko, że Guttman doszedł do półki, i wziął sobie, ot tak, pudełko z ciasteczkami.
A ponieważ film mam na dysku, dzisiaj wróciłam do tego fragmentu. I faktycznie pojemnik z ciasteczkami stał na półce w szafce z zegarem, która ma drzwiczki, sugerujące, że jest to szafka zamykana. Aczkolwiek, w tym momencie była otwarta. Dlaczego? kiedy była zamknięta, kiedy otwarta , i czy w ogóle ....
Film nie jest rewelacyjny, żebym oglądała go jeszcze raz, w poszukiwaniu takich detali jak "przechowywanie ciasteczek z trucizną" Zresztą, ten detal stricte nie ma wpływu na fabułe

ocenił(a) film na 8

Nie dość, że nie oglądasz uważnie, nawet "wracając specjalnie do tego fragmentu, który i tak nie ma wpływu na fabułę" - niedorzeczność roku ;) to właśnie się czepiasz. Szafka była otwarta bo Galereto ją otworzył, aby wyjąć zegarek Mańkuta, a więc ciasteczka nie stały tak sobie...

użytkownik usunięty
fistnaut

ad1
Druga część Twoje wypowiedzi. Dzięki, o to właśnie mi chodziło. Przeoczyłam, zapomniałam … I nie rozumiem tych złośliwości powyżej. Tobie się to nigdy nie zdarzyło?
ad2
1wszej cześć wypowiedzi.
W kontekście mojej wypowiedzi powyżej …. Udajesz afazje semantyczną, czy Ty tak poważnie?
sugeruje sprawdzić definicje słowa „fragment”, „czepiać” i jeszcze raz przeczytać, co napisałam
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7

Chyba cos tam minałem. Co bylo z tymi ciastka nie tak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones