PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288607}

Wyjście

Exit
6,1 2 677
ocen
6,1 10 1 2677
Wyjście
powrót do forum filmu Wyjście

Zmarnowałam półtorej z hakiem człowiekogodziny. I sama sobie jestem winna, bo ostatecznie człowiek ma podobno wolną wolę. Nie polecam iść w moje ślady! Jest cała kupa lepszych filmów.

ocenił(a) film na 7
jo777

trzeba bylo wlaczyc spider mana , tam emocji full i jeszcze zrozumiala fabula dla wszystkich ;)

mlecz19_filmweb

haha dokładnie

ocenił(a) film na 2
mlecz19_filmweb

Rozumiem Twoje intencje, ale trafiłeś jak kulą w płot. Nie każdego, komu nie podoba się to, co podoba się Tobie (o ile w ogóle kogokolwiek), trzeba zaraz odsyłać do spider mana, sugerując pyszałkowato, że jest niedorozwinięty.
Nawiasem mówiąc, nie popisujesz się szczególną kreatywnością, zamieszczając taki komentarz - sporo tu takich. Dziwię się zawsze tej "nieprzyjaźni podstawowej", która wszędzie potrafi znaleźć sobie miejsce; nawet na niewinnym Filmwebie...
:)

jo777

hmm
ty również się nie popisałaś swoim komentarzem nt filmu tak więc przyganiał kocioł garnkowi moja droga

ocenił(a) film na 2
painmaker83

Uważam, że ideą filmwebu nie jest "popisywanie się komentarzami", a szczere dzielenie się swoimi wrażeniami na temat filmu, żeby ułatwić innym użytkownikom dokonanie wyboru.
Nie znaczy to, że polecam bezkrytycznie ufać czyimś (również moim) wrażeniom. Zawsze jednak można wejść na profil danej osoby i po innych jej komentarzach zorientować się, na ile jej opinia na temat filmu może być nam osobiście przydatna.

ocenił(a) film na 3
jo777

Masz rację.

jo777

idąc Twoją retoryką:
zmarnowałem 2 człowiekominuty czytając komentarze jo777. sam jestem sobie winien ale nie polecam iść w moje ślady. na filmwebie jest cała kupa lepszych komentarzy

ocenił(a) film na 3
painmaker83

Nie masz racji.

ocenił(a) film na 3
jo777

Kto Cię tu zrozumie? Poziom ludzi jest beznadziejny , ciągłe atakowanie siebie nawzajem jakby ocena danego filmu była na wagę życia i smierci. Ludzie się nienawidzą w realu a co dopiero tutaj gdy są anonimowi. Twój komentarz przerósł rozmówcę bo już nie kontynuował. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
mlecz19_filmweb

Filmy odmienne gatunkowo więc nie ma co porównywac. Uszanuj opinie innych, to nie są recenzje , tu jest dział dzielenia się emocjami po seansie. No chyba że to 19 przy nicku oznacza twój wiek. Wtedy wszystko jasne.

ocenił(a) film na 3
jo777

Też zmarnowałem czas a ocene na filmweb wprowadza w błąd. Przeciętne kino jakiego pełno widziałem w TV w ciągu wielu lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones