PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601849}
3,5 49 730
ocen
3,5 10 1 49730
1,4 13
ocen krytyków
Wyjazd integracyjny
powrót do forum filmu Wyjazd integracyjny

To jest najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek widziałam....Pewnego dnia leżąc chora w domu
zdecydowałam obejrzeć jakąś lekką, polską komedię. Ze względu na miażdżące oceny Kac Wawy
postanowiłam jej nie dotykać i oglądnąć Wyjazd Integracyjny- miał w końcu lepsze oceny. W trakcie
filmu wielokrotnie miałam ogromną chęć wyłączenia go ale byłam chyba tak zszokowana że
postanowiłam oglądać do końca. To był niewysłowiony błąd. Do teraz nie wiem o co w tym filmie
chodziło i jestem pod ogromnym wrażeniem jak można tak okrutnie sknocić w sumie śmieszny
temat jakim mógłby być wyjazd integracyjny. Jedyne co mogę poradzić to nie oglądać, nie włączać
go nawet...z daleka!

ocenił(a) film na 4
agata1987_filmweb

Może dlatego, że leżałaś chora. Chodziło o pokazanie ironiczne i przerysowane niektórych wydarzeń z życia, przeciętnego Polaka. Byłem dwa razy na takim "wyjeździe" i uwierz, że nie dużo odbiega od filmu.
W pierwszym tak jak filmie nieśliśmy chłopa z busa, a po nim był rozwód i niechciana ciąża.

ocenił(a) film na 1
rafib1975

Może a do tego nie jeżdżę na wyjazdy integracyjne, byłam na jedynym ale to była zupełnie inna grupa ludzi też było dziwnie ale inaczej. W takim razie jeżeli zrozumiałeś film będę wdzięczna jeśli wyjaśnisz o co chodziło z tym trójkątem- ten prezes, dziennikarz i dziewczyna. Co to miało pokazać? Rywalizują o nią, kradną sobie ubrania, potem gdzieś tańczą strasznie to było dziwne jakieś takie nierealne szukałam sensu ale się nie doczekałam

agata1987_filmweb

oni specjalnie zostali przydzieleni do jednego apartamentu, bo zostali wkręceni i brali udział w show, na koniec chłopak Glinki daje im kasety z pilotem nowego programu... ale zgadzam się, było to co najmniej dziwne i mocno naciągane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones