PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601849}
3,5 49 691
ocen
3,5 10 1 49691
1,4 13
ocen krytyków
Wyjazd integracyjny
powrót do forum filmu Wyjazd integracyjny

Jedyny film....

ocenił(a) film na 3

...po którym poczułem stratę paru złotych niepotrzebnie kupując bilet do kina! Sadzę że można z pomysłu na scenariusz i samym scenariuszem było zrobić fajny film,ale głupich nieżyciowych i niesmacznych tekstów i scen nawet jak na wyjazd integracyjny i imprezowanie do rana było zbyt wiele!

ocenił(a) film na 3
dzonydep

Witaj w klubie! Niestety....

ocenił(a) film na 3
frycio80

Drugi raz poczułem stratę złotówek=film z Melissą McCarthy i Kristen Bell "Szefowa".Ale nawet ta "Szmirowa'była ciutkę lepsza od WI!

ocenił(a) film na 3
dzonydep

Szczerze, ten Wyjazd integracyjny to był przypadek. Siostra i szwagier mówili mi, że jest fajna polska komedia w kinach, to pojechałem. O ich zdaniu nawet nie wspomnę, bo jeżeli myślą, że była niezła....

ocenił(a) film na 3
frycio80

Ja zaś myślałem że "Wyjazd..." to będzie taka typowa teatralna komedia omyłek,a nie bezmyślne strzelanie do kóz eskimosów (czy innych tam zwierząt nie pamiętam dokładnie) przez wściekłych idiotów,albo wyrzucanie pijaków przez okno i bodajże kwadransa (bo tez nie pamietam dawno nie oglądałem filmu),całego pensjonatu na cacy.O Fryczu w sukience nawet nie będę wspominał!

ocenił(a) film na 2
dzonydep

Jakby kupił na to coś bilet, to bym się chyba pochlastał.
Film podsumuję cytatem z mojej opinii o filmie:
Figura obrzydliwa, Glinka głupia jak but, Karola i Kot nie śmieszni, nie wiem co tam robi Frycz, Orzechowski i Topa, ogólnie kicha na całego.
Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones