PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11815}

Wykidajło

Road House
7,0 22 572
oceny
7,0 10 1 22572
6,6 11
ocen krytyków
Wykidajło
powrót do forum filmu Wykidajło

Patrick Swayze ekstra! Całość też dobra. Uważam, że warto obejrzeć.

IrenaSz

moim dzieciom też się podoba. ale one jeszcze chodzą do podstawówki :)

ocenił(a) film na 8
crstw70

A czy ten film jest odpowiedni dla dzieci w wieku szkoły podstawowej? Twoje dzieci, Twój problem.

IrenaSz

raczej dla babć jest odpowiedni. babciu :)))

ocenił(a) film na 8
crstw70

Nie jestem Twoja babcią, wiec to nie Twój problem.

IrenaSz

zgadza się (nie moja) babciu. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
crstw70

Również pozdrawiam.

crstw70

No to super. Dadzą sobie dzieciaki radę w szkole, jak ktoś będzie zaczepiał, albo jak nauczyciel postawi jedynkę.

Pawcio_filmaniak

Byle miały magnum przy sobie.

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Fakt, Patrick elegancko prężył mięśnie i tyłeczek... no i ten piękny romans w tle ... czyli film skierowany zarówno do męskiej jak i żeńskiej widowni , co w sensacjach jest rzadką sztuką.

ocenił(a) film na 5
IrenaSz

Film kiepski. Może jak ktoś widział go w zeszłym stuleciu,to mu się podobał,ale dziś "Wykidajło" się nie broni. A podniecanie się Patrickiem w stylu "jaki to ten nieboszczyk był przystojny w latach 80" powinno być traktowane jako zwykła gatka-szmatka a nie ogromny plus filmu. Nie mniej to tylko moje zdanie i niech nie bierze Pani tego do serca

ocenił(a) film na 8
Gladiator1000

Nie biorę sobie tego do serca, zwłaszcza, że film oglądałam rzeczywiście w minionym stuleciu. Patrickiem się nie podniecam, bo za stara jestem na tak emocjonalne traktowanie aktora. Po prostu mi się podobał. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
IrenaSz

Pozdro :D

Gladiator1000

Film oglądałem dziś po raz pierwszy w życiu. Mam 25 lat. Film był świetny.

Astrox

Ja mam 35 i wlasnie ogladam i tez mi sie podoba :)

ocenił(a) film na 7
Majkii

Ja jakimś cudem dopiero teraz w wieku 35 lat to obejrzałem.Jeden z klasyków mojego wuja. To dobrego sensacyjniaka z mocną rolą Swayze.

ocenił(a) film na 7
mackal83

Ucięło słowo kawał w ostatnim zdaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones