PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11815}

Wykidajło

Road House
7,0 22 652
oceny
7,0 10 1 22652
6,6 11
ocen krytyków
Wykidajło
powrót do forum filmu Wykidajło

Wie ktoś może kto jest lektorem tego filmu na DVD oraz VHS
Wiem że w telewizji na TVN lektorem jest Paweł Bukrewicz.

dawid12_2

Też jestem ciekawy, oby nie Staszek Olejniczak...

WielkiSzu

na DVD jest chyba Paweł Straszewski

dawid12_2

jak się wie coś na CHYBA to lepiej nie zabierać głosu... Na dvd czyta Ireneusz Machnicki.

ocenił(a) film na 8
WielkiSzu

Stanisław Olejniczak, jeden z najlepszych lektorów, nie rozumiem o co ci chodzi.

panciowojcik

Chodzi o to, że jest beznadziejny. Czyta jak p.i.z.d.u.ś., potrafi zj*bać cały film. Do filmów familijnych (których nie oglądam) może być, ale do całej reszty...

ocenił(a) film na 8
WielkiSzu

Mi tam bardzo podoba sie jego barwa głosu, w trakcie ogladania zapomina sie że w ogóle jest lektor. Ja znowu nie trawie Jacka Sobieszczańskiego, normalnie krew mnie zalewa, masakra.

panciowojcik

Głos Jacka Sobieszczańskiego jest na tyle specyficzny, że nie pasuje do każdego filmu/serialu.Ja bardzo sobie cenie śp. Jerzego Rosołowskiego oraz Lucjana Szołajskiego. Fajny głos ma Tomasz Orlicz (szczególnie pasuje do anime) i Jarek Łukomski (filmy gangsterskie!).

ocenił(a) film na 8
WielkiSzu

Sobieszczański to mi nie pasuje to żadnego filmu. Szołajski, Rosołowski oraz żyjacy Łukomski spoko lektorzy, jeszcze są spoko: Gudowski, Matul, Szydłowski, Sznytel, Kozioł ,Borowiec, Knapik oraz jeden z moich ulubionych - Władysław Fronczak. Jeszcze kilku by sie znalazło, ale nie pamiętam nazwisk.

Ps. Jacka Brzostyńskiego też nie trawie :/

ocenił(a) film na 8
dawid12_2

Na DVD czyta Ireneusz Machnicki.

bozo777

ok dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones