PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706018}
6,9 10 627
ocen
6,9 10 1 10627
3,6 8
ocen krytyków
Wyklęty
powrót do forum filmu Wyklęty

Piękne krajobrazy Polski, jaką zawsze pamiętam z dzieciństwa kiedy chętnie spacerowałam po naszych lasach. Film daje do myślenia, bardzo moralny, proste dialogi- zrozumiały dla nieobeznanych w tematyce. Polecam na spokojny wieczór- do rozmyśleń.

natalia0003

proste dialogi dla prostych ludzi

ocenił(a) film na 6
szykuj

Ponieważ większość dialogów recytują UB'ecy, a jak wiadomo żaden UB'ek intelligencją nie grzeszył.

szykuj

Jak według Ciebie mieli rozmawiać i o czym? Dyskutować o traktatach egzystencjalnych dwunastozgłoskowcem?

ocenił(a) film na 5
natalia0003

Arcydzieło ?????????????????????????
WTF?

ocenił(a) film na 10
speedy179

może to nie arcydzieło ale przynajmniej bohaterzy filmu mówili i pisali w ojczystym języku a nie jakimiś Angielskimi skrótami...

ocenił(a) film na 5
devilek1986

A gdzie ja się czepiam języka?
WTF?

ocenił(a) film na 5
natalia0003

Polska katobolszewia dba o wysokie oceny propagandowych filmów. Kolejne lewe konto i 10/10 dla Wyklętego i Historii Roja.

ocenił(a) film na 10
gadd

Witam Ciebie serdecznie, moje konto nie jest żadne "lewe?". Założyłam je ponieważ, po obejrzeniu tego filmu, poczulam potrzebę skomentowania. Nie jest ono dla mnie bardzo użyteczne, ale dzisiaj mialam przyjemność w telewizji zobaczyć piękny dokument o Kazimierzu Piechockim. Szukając jego tytułu w Internecie przypomniałam sobie o moim koncie :) Życzę więcej przestrzeni w czarno przerysowanej rzeczywistości, potrzeba wyrażenia emocji nie równa się przynależności do wykreowanej przez Ciebie grupy społecznej. Wszystkiego dobrego i może mniej filmów, bo nie wiem co jest powodem takiego skrzywionego obrazu świata i ludzi. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
natalia0003

T9 poprawiło mi nazwisko, chodzilo mi o Kazimierza Piechowskiego, również polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones