PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662224}
6,6 26 671
ocen
6,6 10 1 26671
4,8 9
ocen krytyków
Bilet na Księżyc
powrót do forum filmu Bilet na Księżyc

kapelusz

ocenił(a) film na 6

Byłam statystką na planie, kiedy kręcone były zdjęcia na plaży. Miałam zielono-biały kapelusz. Jakaś babka od barderoby
powiedziała, że jest fajny i czy może go porzyczyć, zgodziłam się. Zagrała w nim Anna Przybylska. Nie odzyskałam kapelusza,
a kosztował tyle samo ile dostałam ze statystowanie.

_Ruda_

Smutna historia...

_Ruda_

I czyja to wina? Bo chyba nie Anny Przybylskiej.

_Ruda_

Przypadek? Nie sądzę...

_Ruda_

Przykre. :<

_Ruda_

Z Ł O D Z I J E ! ! !

_Ruda_

Nawet jest na plakacie twój kapelusz :)

_Ruda_

To się nadaje do prasy!

ocenił(a) film na 8
_Ruda_

to idź i sprzedaj tę historie w prasie, gdzie ci za nią zapłacą tyle ile za ten kapelusz, a nie opowiadaj tu tego za darmo ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
_Ruda_

Nie upomniałaś się? Wiem, że tak właśnie robią, bo ode mnie pożyczali torbę na planie serialu, tylko, że ja po pół godzinie dopominania się o nią dostałam z powrotem. Zero przyzwoitości :/

ocenił(a) film na 5
_Ruda_

czabyło pilnowac...

ocenił(a) film na 5
_Ruda_

Heh, niezła historia. Moja mama wystąpiła również w filmie w roli statystki. Pani z pieskiem. Ale zarówno ona jak i pies wrócili.

_Ruda_

Na pewno "buchnął" go jakiś fan Ani Przybylskiej, i teraz przechowuje go jak największy skarb ;)

exces

Skoro ona porzyczała to on buhnął.

ocenił(a) film na 4
_Ruda_

Jakaś babka od kostiumów ? Przecież ma imię i nazwisko ? Trzeba było sobie go odzyskać !

_Ruda_

Ode mnie portfel pożyczyli i też go nie odzyskałem. Było w nim 30 razy więcej pieniędzy niż dostałem za statystowanie!

_Ruda_

Teraz niech zrobią film "Historia pewnego kapelusza" :)

_Ruda_

bo dalej mamy w Europie podział na "nadludzi" i "podludzi"
tylko teraz nie według pochodzenia etnicznego,
lecz według ilości posiadanych pieniędzy lub/i znajomości...

użytkownik usunięty
_Ruda_

bo oni pewnie ten kapelusz wzięli żeby zrobić jeszcze sesje do plakatu w studiu

to powinni ZAPŁACIĆ
za taki potrzebny rekwizyt

a nie "ukraść" go za pomocą oszustwa...

użytkownik usunięty
Wladca_Piersicieni

no właśnie powinni nawet zapłacić więcej niż kosztował bo jest głównym motywem na tych plakatach

ja bym w ogóle zaczął rozmowę od ceny 2-3 razy większej niż cena zakupu

ocenił(a) film na 6
_Ruda_

No widzisz, w tym kraju trzeba się chamić ;) Przynajmniej masz co wspominać, a kapelusz podeślę, ale inny...

ocenił(a) film na 6
_Ruda_

Napisz do reżysera prośbę o zwrot :D

ocenił(a) film na 6
_Ruda_

nie wypominaj zmarłej kapelusza głupiego ona nawet nie wiedziała pewnie że to twòj

marcin_lendzion

Nikt nie wypomina, odpowiadałeś na post ze stycznia 2013 kiedy Przybylska jeszcze żyła ;)

_Ruda_

nikogo to nie obchodzi..

_Ruda_

pożyczyć piszemy przez 'ż'.
a tak poza tym piękna historia, będziesz miała co wnukom opowiadać.
naturalnie jeśli wcześniej w Ziemię nie uderzy asteroida albo nie spadnie wielka bomba...
Świat - ten wielki łez padół - nie ma dla nas litości, nie ogląda się na nikogo, bo pod Jego butem jesteśmy tylko małą mrówką albo liściem targanym na wietrze

_Ruda_

Nie masz języka w buzi? Czemu się o niego nie upomniałaś?

ocenił(a) film na 4
_Ruda_

współczuję, z drugiej strony trochę dziwne, ze zginał i nawet nie zaproponowali dodatkowej rekompensaty za to

_Ruda_

Dokładnie tak jak ktos juz napisał.Twój kapelusz jest nawet na oficjalnym plakacie z filmu.Fajna przygoda.Jestes niesmiertelna,pojawilas sie w fimie,juz zawsze w nim bedziesz :-) Pozdrawiam

_Ruda_

Proponuję ustalić dane tej baby, najlepiej to napisać do filmu polskiego. Zażądać zwrotu własności wraz z wynagrodzeniem za wypożyczenie rekwizytu, plus odsetki. Ponadto poinformować o ustaleniach w sprawie na forum . Ta baba co ukradła zbyt serio potraktowała słowa bohatera filmu,że kombinować trzeba, a przecież PRL się skończył.

_Ruda_

"Miałam zielono-biały kapelusz"... I dziwnym trafem tenże kapelusz jest na zdjęciu

_Ruda_

Skandal :D

_Ruda_

Może gdybyś poŻyczyła, to oddanoby go Tobie, ale z racji poRZyczenia nie wiadomo, co z tym fantem zrobić Taka to historia

ocenił(a) film na 7
_Ruda_

Fajna historia
Warta straty kapelutka

_Ruda_

A ja grałem Niemca w Czterech pancernych. Ale zabitego. Twarzą do ziemi.

_Ruda_

Jak dla mnie ściema jakich mało. XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones