PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336379}

Wyrok śmierci

Death Sentence
6,8 14 851
ocen
6,8 10 1 14851
Wyrok śmierci
powrót do forum filmu Wyrok śmierci

odradzam stanowczo wszystkim, ktorzy nie lubia plytkiego kina a'la strzelanki ze stevenem seagalem. na poczatku mozna miec wrazenie, ze jest to calkiem niezly film, ale w mniej wiecej 1/3 z dramatu film zamienia sie w cos co moznaby okreslic mianem filmu sensacyjnego z elementami fantastyki. film tak niedorzeczny, ze az momentami groteskowy, a komedia z zalozenia nie jest. jak dla mnie najwiekszy gniot jaki ogladalam od baaaardzo dawna, a nie spodziewalam sie tego po filmie z kevinem baconem w roli glownej (ktorego gra aktorska jest dla mnie jedynym plusem tego "dziela"). krotko mowiac - jesli lubisz filmy, w ktorych pracownicy biurowi odstrzeliwuja palce u dloni i nogi gangsterom, to polecam:)

ocenił(a) film na 9
pauliinkaa

W przeciwieństwie do filmów z Seagalem ten film ma swego rodzaju klimat jako mało w tego typu produkcjach no i oczywiśćie bardzo dobrego aktora jakim jest bez wątpienia Kevin Bacon. W takim filmie nie chodzi o to by był w każdym calu super realistyczny - ale rozumiem że jesteś znawcą filmów z Seagalem więc jednak pewnie wiesz swoje:).

ocenił(a) film na 2
tc1987

jeśli ktoś ogląda na codzień trudne sprawy czy malanowski i partnerzy to tak samo spodoba mu się "wyrok śmierci"

ocenił(a) film na 9
metzger44

A to masz problem bo ja nie lubię żadnych seriali z serii "W-11" i podobne klony które wymieniłeś :P. Biorąc pod uwagę że w tym filmie przynajmniej sporo się dzieje w przeciwieństwie do tamtych pseudo dokumentów i że jest inna fabuła to nie dostrzegam w ty logiku. Tym nie mniej staram się szanować twoje zdanie mimo że w tym wypadku mówiłeś od rzeczy :).

ocenił(a) film na 1
pauliinkaa

Dzięki za wybawienie mnie od pisania podobnego postu,
3/10 to jak dla mnie za wiele.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
pauliinkaa

100% racji!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones