PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200}
6,5 19 550
ocen
6,5 10 1 19550
6,0 3
oceny krytyków
Wysłannik przyszłości
powrót do forum filmu Wysłannik przyszłości

Zna ktoś podobne filmy takie postapokaliptyczne? Tego akurat nie oglądałem ale widzę po
komentarzach że słaby ale lubię te klimaty, zna ktoś podobne filmy tego typu tylko lepsze?

użytkownik usunięty
fafa194

Mad Max 2 - 10/10 !!!! Polecam :)
Mad Max 3 - tego nie widziałam, ale on tez ma raczej słabe oceny ...

użytkownik usunięty

no i zawsze mozesz obejrzeć Mad Maxa 1, wprawdzie kino jeszcze nie post-apokaliptyczne, ale juz w tym kierunku:)

użytkownik usunięty
fafa194

ale myslę że możesz spróbować obejrzeć Wysłannika Przyszłości, może tobie akurat się spodoba :) czasami nie wart zwracać uwagi na ogólną ocenę :D ja tak robie

ocenił(a) film na 9
fafa194

jedni dają temu filmowi 3 inni 6, nie sugeruj się ocenami, jeśli lubisz kino postapokaliptyczne to ten film właśnie taki jest. dla mnie to 9/10. to film o nadzieji, wart obejrzenia, naprawde polecam

fafa194

Z poważnych i głębszych filmów:
Droga

Z mniej poważnych:
Księga ocalenia

perun_6

Droga - świetny, dzięki!

ocenił(a) film na 8
fafa194

Jak dla mnie Postman lepszy od Drogi, więc polecam.

fafa194

kurcze jak dla mnie droga była fatalna. Nudna itp. DLa pocieszenia książka też do bani :) ALe każdy ma swój gust :) Postman'a oglądałem daaaawnooo temu i musze odswieżyć. Póki co zabieram się za Wodny świat :)

marcin0218

Boże, jeżeli książka droga była nudna, to już nie wiem co Cie zadowoli? pijana Azjatka tańcząca nago z niedżwiedziem na lini wysokiego napięcia?

fafa194

Oglądałem ten film dawno temu ale pamiętam że mi się podobał więc może i Tobie się spodoba. Nie zawsze ogólna ocena jest trafna.

fafa194

Była kiedyś taka bajka Pat i Kot czy Kot i Pat ;)
Gość też był listonoszem

Bombre

Dowcipniś, to było suche.

fafa194

Mimo to nie mogłem się powstrzymać ;)

fafa194

Mało ambitne ale zawsze - Cyborg ;) z Vandamem , Omega Doom z Rutgerem Hauerem Ucieczka z LA , Ucieczka z NY - a Listonosz nie był zły fakt było trochę naiwności i ogólnie film z przymrużeniem oka ale myślę że wart obejrzenia - zdecydowanie w tej materii radzą sobie lepiej książki ;)

fafa194

Bastion
Mad Max (2, 3)
12 Małp
Planeta Małp
Reign of Fire
Resident Evil
Equilibrium
28 dni później
28 tygodni później
Ostatni Brzeg
Matrix (1, 2, 3)
Wodny Świat
Terminator" (1, 2, 3, 4)
Tycus
Titan
Aeon Flux
The day after
Plaga
I'm the legend
The Colony
The Quiet Earth
serial Battlestar Galactica
serial Jericho
serial Jeremiah

i inne ...

masz oglądania na min pół roku:)

dude_2

a dziękuje, dziękuje :*

dude_2

panowie..! jak mogliście pominąć rewelacyjną serię filmów Resident Evil opowiadających o walce o przetrwanie niesamowitej Alice (w tej roli Milla Jovovich) w postapokaliptycznej scenerii świata opanowanego przez zombi, po prostu niewybaczalne.. ale tym razem wybacze
na osłodę jeszcze dodam, że obecnie powstało 5 części, a szósta jest zaplanowana na przyszły rok.. ;-)

Neo4

Rewsident.. 1 i ewentualnie 2 część warta uwagi, reszta to porażka moim zdaniem :)

Neo4

pierwsza, druga i trzecia częśc mi się podobały ale reszta? To już jakieś dno, Matrix i czysta fantazja dla zarobku.
Ludzie biegający po ścianach, strzelający do siebie z karabinów automatycznych, lasery, bum-bang? Nie, podziękuje.
Ja preferuję coś realistycznego i stawiam bardziej na klimat post-apokaliptyczny jak w filmie "Droga".

dude_2

Brakuje mi w tym zestawieniu Threads (1984), ciekawa pozycja polecam

dude_2

Może jeszcze serial Ocaleni, choć gorszy wg. mnie od Jericho. Nigdzie nie mogę namierzyć Jeremiah - nie wiem, czy w ogóle warto szukać.

dude_2

Jeszcze polski O-bi, o-ba: Koniec cywilizacji ;)

ocenił(a) film na 5
perun_6

Koniecznie. Generalnie kilka filmów Szulkina reprezentuje pesymistyczną walkę chyba o człowieczeństwo w świecie już bez człowieka, mimo jego obecności.
O-bi, o-ba to pierwszy film tegoż autora, który włączyłem zwyczajnie z nudów. I mimo, że chciałem go oglądnąć zwyczajnie do herbaty i rysunku to tak się wlepiłem w ekran jak przy "Rok 1984".
Na drugi dzień jeszcze raz go oglądnąłem.
Powiem tak kilka scen jest takich, że zapamiętujesz je i później cytujesz;)
Ga-ga też świetna. Scena z Olbrychskim przed wyprawą- najlepsza.

dude_2

Dodałbym jeszcze Firefly-serial i oczywiście Serenity

ocenił(a) film na 7
dude_2

To jest odpowiedź!

ocenił(a) film na 8
fafa194

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, polecam film "Zielona pożywka" z Charltonem Hestonem.

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Właśnie! A masz na niego jakiś namiar? Pamiętam, że bardzo mi się podobał, ale dawno temu to było

ocenił(a) film na 8
arek_krotoszyn

Mam ten film, bardzo dobry.

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Zielona pożywka - chętnie bym go sobie pryzpomniał

ocenił(a) film na 8
arek_krotoszyn

Jeśli chcesz ten film, podaj mi swój adres e-mail, napiszę.

ocenił(a) film na 8
arek_krotoszyn

Nie zrozumiałam - chcesz Zieloną pożywkę czy Wysłannik przyszłości ???

fafa194

Poczekaj wybiorą tuska na kolejną kadencję to sam zobaczysz post-apokalipsę.

fafa194

Hell z 2011 roku i rewelacyny The Road z 2009

ocenił(a) film na 8
fafa194

Tank Girl!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones