fajny film dla dzieci

wojtek wojtek
brak oceny

Po wyjściu z kina córka zapytała kiedy będzie 2 cześć:) i wiem że podobne pytania zadawały po pokazie inne dzieci. Film najmłodszym podobał się bardzo.

• Redgard Redgard

bo de facto to bardzo fajny film dla dzieci. trochę splapstickowego humoru, trochę prawd, a przede wszystkim mądrze. ZDecydowanie odradzam tym którym się wydaje, że idą na coś w stylu Shrek, czy Madagaskar.

• Kinomaniak20 Kinomaniak20

powstała już druga część tego filmu

• gugu21 gugu21

taki syfek dla dzieci typu ... nie pamietam xD ale najmlodszym moze sie podobac.

• Daggulka_Preity Daggulka_Preity

naprawde fajny film:))))))))) ''krotki''''''

• stepmother stepmother

Jest to film nie tylko dla dzieci. Oglądałam to z moim synem i bawiłam się tak samo jak on. Muszę powiedzieć, że tę bajkę ogląda się bardzo przyjemnie nie tylko jak jest się dzieckiem. Uważam, że każdy powinien to zobaczyć bez względu na wiek, ponieważ w trakcie oglądania można się zrelaksować i wychodzi się z kina w znakomitym humorze. I wcale nie odbiega poziomem od Shreka a Madagaskar zostaje daleko z tyłu.

• katatarka katatarka

Zgadzam się z przedmówcą. Moja młodsza siostra wyciągnęła mnie na ten film. Myślałam, że będzie to nudna historyjka dla dzieci ale szczerze mówiąc dawno się tak dobrze nie bawiłam :)Polecam wszystkim i młodszym, i starszym.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: