PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112774}

Wyspa skarbów

Treasure Island
6,8 3 865
ocen
6,8 10 1 3865
Wyspa skarbów
powrót do forum filmu Wyspa skarbów

Usunięte sceny?

ocenił(a) film na 8

Po raz n-ty obejrzałem sobie świetne dzieło Hestona. Skłoniło mnie to do zagłębienia się bardziej w film. Natrafiłem na fotkę która wielce mnie zaciekawiła:
http://img.fdb.cz/galerie/n/nf0aeb55cfd187b48180dee8dc349.jpg
Wiadomo - Billy Bones, ale Bones w ujęciu którego w filmie nie było. Patrząc na skalną ścianę musiało to być bezpośredni po wpłynięciu do zatoki. I teraz nie wiem czy to po prostu zdjęcie próbne czy może zdjęcie z jakiejś usuniętej sceny (zastrzelenie albo zastraszenie marynarza który sterował??).
Najprawdopodobniej się tego nie dowiemy, bo film jest już starszy i chyba niedoceniany... Z resztą widać to po ocena na naszym filmwebie.

ocenił(a) film na 9
Mizi

Ja tą scene miałem normalnie w filmie na VHS I to było jak piszesz zastraszenie marynarza który chciał opłatę za przewóz łódką i dobicie do brzegu z tego co pamiętam.Gdy ogladałem na TCM po kilku już tej sceny nie było

ocenił(a) film na 8
Krystian1984

Dzięki za odpowiedź. Świetna wiadomość !!! Masz może możliwość wrzucenia tej sceny w jakiejkolwiek jakości do sieci??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones