PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430928}

Wyspa strachu

A Perfect Getaway
6,2 24 220
ocen
6,2 10 1 24220
6,0 3
oceny krytyków
Wyspa strachu
powrót do forum filmu Wyspa strachu

bardzo lubię zaskakujące filmy i przyznam szczerze, że praktycznie do końca nie domyślałam się jak
potoczy się akcja. Bardzo fajnie stopniowane napięcie, ciągłe zmyłki i fałszywe tropy - po prostu takie
filmy powinno się teraz robić, nie takie, które robią z mózgu widza sieczkę, ale zmuszają do myślenia i
kombinowania. No i Milla...jak zwykle fantastyczna:)
I tym oto sposobem grono moich ulubionych filmów powiększyło się o kolejny!!:D

ocenił(a) film na 6
glam_girl

Ehh...ewidentnie przesadzasz. Również bardzo lubię filmy o takiej tematyce, thriller to mój ulubiony gatunek, ale należy podejść do wszystkiego obiektywnie. Moim zdaniem, zakończenie było właśnie bardzo przewidywalne, a napięcie stopniowane tylko ,,momentami". A scenografia i montaż też średnie. Co nie znaczy, że film mi się nie podobał. To przyzwoite, wciągające kino, ale jednak przewidywalne i schematyczne.
Jovovich była niezła, jednak wszystkich aktorów zjadł Steve Zahn. Ogółem niezły, lecz niewybijający się ponad swój gatunek.

ocenił(a) film na 9
_Logan_

wiesz...każdy ma swoje gusta i nie musi nam się podobać to samo. Ja uważam, że film zasługuje na większą uwagę, ponieważ nie był to thriller "jeden z wielu" , a konkretny, fajny i zapadający w pamięć.

glam_girl

Może Apartament (2004), Shutter island, Vacancy,

glam_girl

z takich klasykiem jest Harry Angel. No a z nowszych Podejrzani. Oraz Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones