PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430928}

Wyspa strachu

A Perfect Getaway
6,2 24 221
ocen
6,2 10 1 24221
6,0 3
oceny krytyków
Wyspa strachu
powrót do forum filmu Wyspa strachu

Tak właściwie, to o co chodziło? Zero napięcia, przewidywalny, niedorzeczny i nisko budżetowy
scenariusz nie trzymający się kupy. Końcowe sceny tragicznie zagrane. Brak jakiejkolwiek
sensownej fabuły, dużo niepotrzebnych irytujących dialogów. Nie wiem skąd ta średnia.

ocenił(a) film na 7
sss_111

może dlatego,że mimo swych wad (każdy chyba znalazł coś nie spójnego) film ma klimat dobrego thriller'a i co by o nim nie mówić trzyma w napięciu.Szczerze mówiąc ja praktycznie od samego początku czułam że kto zabija. Zbyt mocno sugerowali jakoby tamci byli tymi ''złymi'' a tak poza tym - Steve Zahn (Cliff) świetna rola! Był bardzo dobry zarówno jako ten dobry i ten zły.

ocenił(a) film na 4
sss_111

Zgadzam się z tobą.Film tandetny i tyle.Jeden z tych nieprzemyślanych i zrobionych na szybko.Co prawda w niektórych ujęciach trzyma w napięciu,ale ciężko mówić tutaj nawet o średnim filmie.

sss_111

Dla mnie to najlepszy film ostatnich lat. Oglądałam z wielką przyjemnością już... szósty raz. Moja ocena 10/10 punktów

iwusia59

A te widoki, przepiękne... <3

ocenił(a) film na 3
iwusia59

Oj widzę, że bardzo mało filmów widziałeś, skoro uważasz ten za najlepszy ostatnich lat.

ocenił(a) film na 5
sss_111

Miałem dać 4/10 ale za zdjęcia plenerowe dokładam jeden punkt - 5/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones