PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121881}

Wysyp żywych trupów

Shaun of the Dead
6,7 48 292
oceny
6,7 10 1 48292
6,9 27
ocen krytyków
Wysyp żywych trupów
powrót do forum filmu Wysyp żywych trupów

10/10

ocenił(a) film na 10

DO CZASU OBEJRZENIA "WYSYPU.."NIE LUBIŁAM KOMEDII,A W SZCZEGÓLNOŚCI NIE PRZEPADAŁAM ZA HUMOREM ANGIELSKIM.
"WYSYP" NIE DOŚĆ ŻE MNIE PO PACHY UBAWIŁ TO JESZCZE NA KOŃCU WZRUSZYŁ.
SUPER KINO!!!

ocenił(a) film na 6
yuna23

Szczerze to jest dobry film, ale nieopatrznie reżyser wykorzystał wszystkie zabawne gagi w pierwszej połowie filmu, a w drugiej części mnie osobiście wysyp znużył i wytracił urok.

ocenił(a) film na 3
mati_mac

Ja tam ani w pierwszej połowie filmu ani w drugiej nie widziałem nic śmiesznego...

Sprite_87

Zgodzę się, tragiczny humor na siłę, film cienki.

ocenił(a) film na 3
Jaco80

Cienki jak kwita na węgiel. Dno

ocenił(a) film na 2
Sprite_87

bilet autobusowy cienszy.

ocenił(a) film na 7
schiz

dajcie se jeszcze buzi :P

ocenił(a) film na 9
yuna23

Film nie jest wybitny, ale jakimś dziwnym trafem bardzo go lubię. Śmieszy mnie i to bardzo. :)

ocenił(a) film na 7
SuperDean

Film mogę oglądać w kółko, bo jak się okazuje angielski humor jest dla mnie najzabawniejszy. Śmieszy dosłownie wszystko - mimika aktorów i zabawne sytuacje. Rewelacja! Wiadomo, ze nie jest to horror i nie ma na celu być dziełem wybitnym przekazującym jakieś wartości - jest to po prostu prześmieszna komedia : )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

i znów bluzgasz. Takie przeklinanie świadczy o ograniczeniu umysłowym

ocenił(a) film na 6
yuna23

Rozumiem, ale oceniając film, przyjmij jakąś skalę, naprawdę 10/10? Uważasz ten film za arcydzieło? Wielu ludzi ocenia zero jedynkowo, albo film się nie podobał - 1, albo podobał 10. Nie powinno się tak robić :P.

użytkownik usunięty
Writer

"Uważasz ten film za arcydzieło?"

Tak.

ocenił(a) film na 10

Dla mnie też.

yuna23

Zgadzam się z Tobą :) mega zabawny, świetny!!!

ocenił(a) film na 3
yuna23

moim zdaniem film to dno 3/10

ocenił(a) film na 2
xsadraxstrax

dno to 1/10.
3 to denko.

ocenił(a) film na 3
schiz

hahhahahaha

ocenił(a) film na 9
yuna23

Ten film mnie pozytywnie rozjebał ledwo co przestałem się śmiać z jednej z sceny zaraz leżałem na podłodze z bolącym brzuchem i krtanią śmiejąc się z kolejnej.

ocenił(a) film na 4
yuna23

Sprawa jest taka,ze troche mu brakuje do prawdziwego humoru angielskiego...

ocenił(a) film na 9
yuna23

Rewelacja , od tego czasu uwielbiamSimona Pegga. Nie martw się. Ja też się dziwię że ą tacy którym nie podoba się Stary gdzie moja bryka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones