PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628314}
6,5 28 511
ocen
6,5 10 1 28511
Wyszłam za mąż, zaraz wracam
powrót do forum filmu Wyszłam za mąż, zaraz wracam

Inteligentna,urocza,zabawna,romantyczna,miejscami wzruszająca komedia.Kino francuskie kolejny raz nie zawodzi,przyzwoita zabawa na poziomie w odskoczni od banalnych,durnowatych,mega kiczowatych komedi hollywoodzkich które niczym nie śmieszą ale za to irytują.Na uwagę zasługuje świetna rola Diane Kruger która wypadła w swej roli wprost genialnie no i towarzyszący jej Dany Boon znany z rewelacyjnych ról komediowych.Cały film ogląda się bardzo dobrze z pełnym zaciekawieniem,ma formę opowiadania przy wigilijnej kolacji w celu pocieszenia jednego z gości....WARTO - OGLĄDAJCIE - NIE PRZEGAPCIE ZABAWY NA GODNYM,PRZYZWOITYM POZIOMIE ! pozdrawiam serdecznie zapraszając na niebanalne kino-

ocenił(a) film na 7
orlando199

Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Warty obejrzenia. Diane Kruger genialnie zagrała, aż milo się patrzy na jej gestykulacje,mowę ciała i jej zachowania w filmie. Polecam !

andreas92

Dzięki za podobieństwo w guście i smaczku !!! Pozdrawiam serdecznie za zgodnośc w temacie.....

ocenił(a) film na 8
orlando199

Cała prawda :)

ocenił(a) film na 7
orlando199

Tak ,tak ,tak, przemiła komedia , miło mi się oglądało , pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 7
orlando199

dopisuję się do listy, mocna 7-ka u mnie. Spotkali się Piękna i Bestia, haahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones