PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628314}
6,5 28 520
ocen
6,5 10 1 28520
Wyszłam za mąż, zaraz wracam
powrót do forum filmu Wyszłam za mąż, zaraz wracam

Tragedia!

ocenił(a) film na 5

Mnie ten film wcale nie śmieszył, każda scena która miała być zabawna, dla mnie po prostu była chamska, strasznie żal mi była tego faceta. Jeżeli kogoś bawią wredni ludzie, którzy gnębią innych, to film jest dla was, w innym przypadku nie polecam.

ocenił(a) film na 5
rock_ferry

Bardzo dobry początek a potem niewiadomo po co przegięcie z Afryką i ruskimi.
A mogła być niezła komedyjka.

ocenił(a) film na 3
rock_ferry

Też tak uważam. W całym filmie ukazana jest niechęć bohaterki do Jean'a a nagle widzimy, że nie kocha ona już swojego męża tylko gościa, który ją irytował przez cały czas. Zero realizmu

ocenił(a) film na 7
Angie_Bangie

A gdzie on ja irytowal ??

1. Poznanie w samolocie ?? Nie leciala na wycieczke ani aby kogos poznawac ... leciala w scisle wyznaczonym celu.
2. Afryka ?? Wszystko wymuszone na wariackich papierach.
3. Moskwa ?? Poleciala tam z nastawieniem ze uprzykrzy mu zycie aby szybko dostac rozwod.

Podsumowanie: W kazdym z tych miejsc przezywala wyjatkowe, zwariowane chwile z "obcym facetem" a po powrocie do domu zdala sobie sprawe jak nudne zycie czeka ja u boku faceta, ktorego uwazala za tego jedynego. Czy Jean ja irytowal ?? Nie nazwalbym tego tak chociaz napewno byla sceptycznie do niego nastawiona ...

ocenił(a) film na 10
Angie_Bangie

chyba oglądaliśmy 2 różne filmy.
świetna lekka komedia romantyczna w stylu 4 wesela i pogrzeb. Jak chcecie realizmu - polecam filmy dokumentalne...
Muzyka , klimat, dowcip - w sam raz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones