Confessions of a Teenage Drama Queen

plakat - Wyznania małoletniej gwiazdy (2004)

opisy filmu

(6)
  • Lola, nastoletnia mieszkanka ekskluzywnej dzielnicy Nowego Jorku, musi wraz z rodzicami przeprowadzić się do prowincjonalnego Dellwood w stanie New Jersey. W jej nowej szkole okazuje się, że tytuł najpopularniejszej dziewczyny wśród rówieśników dzierży już niejaka Carla Santini. Aby zająć jej miejsce na wyżynach towarzyskiego życia, Lola stara się dostać główną rolę w szkolnym przedstawieniu, o którą ubiega się także jej konkurentka. Rywalizacja między nastolatkami przybiera na sile, gdy okazuje się, że Carla posiada bilety na koncert ulubionego zespołu Loli, z którego wokalistą Stu Wolffem dziewczyna ma wielką nadzieje się kiedyś spotkać.

  • Film jest oparty na książce o tym samym tytule i opowiada historię nastolatki Loli (Lindsay Lohan), której rodzina zmuszona została przenieść się z modnej dzielnicy Nowego Jorku do prowincjonalnego Dellwood w stanie New Jersey. W nowej szkole Lola przekonuje się, że tytuł najbardziej popularnej dziewczyny dzierży Carla Santini (Megan Fox). Aby zająć jej miejsce w gronie najpopularniejszych równieśników Lola postanawia ubiegać się o główną rolę w szkolnym przedstawieniu "Pygmalion". O tą samą rolę zabiega również Carla. Między dziewczynami rozpoczyna się prawdziwa wojna o popularność. Konflikt przybiera na sile, kiedy okazuje się, że Carla posiada bilety na pożegnalny koncert ulubionego zespołu Loli, w którego wokaliście Stu Wolffie (Adam Garcia) Lola kocha się od lat.

  • Gdy, jak zawsze dramatyczna Lola (Lohan) i jej rodzina przeprowadzają się z "centrum wszystkiego" czyli z Nowego Jorku do "centrum kulturalnej pustyni" czyli na przedmieścia New Jersey dziewczyna czuje, że po prostu "nie ma po co żyć"! Jednak niezależnie od tego, kto lub co staje jej na drodze, Lola nie rezygnuje ze swych ambicji zostania gwiazdą! Zabawna przygoda Loli nie jest może olśniewająca czy prosta, lecz być może pokaże jej, że prawdziwe życie często przekracza najśmielsze oczekiwania.
    [Opis dystrybutora]

  • Lola to nastolatka mieszkająca w Nowym Yorku, pewnego dnia jednak jej matka, wychowująca samotnie ją oraz 2 siostry bliźniaczki decyduje o przeprowadzce do New Jersey. Lola jest załamana tą wiadomością. Trudno jest jej odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Postanawia jednak zrealizować swoje marzenia i rozpocząć karierę aktorki. Co się z tym wiąże idzie na przesłuchanie do szkolnego koła teatralnego, gdzie dostaje... główną rolę, pokonując tym samym Carle, swoją największą rywalkę. Jednak jedynym zadaniem Loli nie jest tylko dobre zagranie w przedstawieniu, chociaż ona nie zdaję sobie z tego sprawy, najważniejszym krokiem w jej życiu jest wyzbycie się kłamstwa.

  • Lola (Lindsay Lohan) marzy o zostaniu gwiazdą. Jej plany krzyżuje przeprowadzka z ukochanego Nowego Jorku do (jak sama to określa) rudery, jaką jest New Jersey. Jednak postanawia się nie poddawać, zwłaszcza, gdy okazuje się, że w nowej szkole ma konkurentkę Carlę (Megan Fox). Szansą na pokazanie, kto jest lepszy staje się zdobycie głównej roli w szkolnym przedstawieniu. Jednak Carla jest groźną przeciwniczką, szczególnie, że w przeciwieństwie do Loli ma bilety na koncert jej ukochanego Stu Wolffa (Adam Garcia).

  • Nastoletnia Lola (Lindsay Lohan) przeprowadza się wraz z rodziną z Nowego Jorku do prowincjonalnego miasteczka Dellwood w stanie New Jersey. Trafia do nowej szkoły, gdzie próbuje zdobyć uznanie w obcym środowisku i za wszelką cenę objąć pozycję liderki. Jej największą rywalką jest Carla Santini (Megan Fox). Rozpoczyna się wyjątkowo zacięta walka. Początkowo dziewczęta konkurują jedynie o główną rolę w szkolnym przedstawieniu "Pigmalion". Konflikt przybiera jednak na sile, kiedy Carla zdobywa bilety na pożegnalny koncert ulubionego zespołu rywalki, którego wokalista (Adam Garcia) od lat jest idolem Loli.

opinie i nagrody
pozostałe