PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108780}

Wyznania małoletniej gwiazdy

Confessions of a Teenage Drama Queen
5,5 11 476
ocen
5,5 10 1 11476
Wyznania małoletniej gwiazdy
powrót do forum filmu Wyznania małoletniej gwiazdy

książka

ocenił(a) film na 5

Film obejrzałam ze względu na ksiązkę, którą czytałam jak byłam mała. Zafascynowała mnie. Film prawdę mówiąc gorszy. Tak czy siak, podobało mi się jak Megan Fox zagrała Carlę Santini. Moje wyobrażenie o Santini było niemalże identyczne.

Zauważyliście może jakieś różnice pomiędzy ksiązką, a filmem? Ja pamietam, ze w ksiązce Lola i Ella wyjechały do Nowego Jorku bez wiedzy rodziców, a nie tka jak jest w filmie, że nawet ich rodizce Elli odbierają. I wydaje mi się, że tata Loli pojawia się dopiero na posterunku policji, a nie wcześniej.

ocenił(a) film na 8
littlejudas

Po za tym Sam w książce miał Dredy .

użytkownik usunięty
littlejudas

tak,tak,megan potrafi przekonywujaco zagrac tylko siebie sama czyli pustego,zadufanego w sobie plastika tzn ona nie grala ,tylko byla soba

littlejudas

tak,ja też ze względu na książkę postanowiłam obejrzeć ten film. książka była bardzo ciekawa i cos się w niej jednak działo natomiast film był jak dla mnie nieco mniej interesujący,ale nie był taki zły, ja myślę,że takie 6/10 chyba będzie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones