PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 692
oceny
5,7 10 1 37692
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Uwzględniając dłoń przed napisami końcowymi oraz fakt, iż ta murzynka została prawdopodobnie
zapłodniona?

Rales

No ja miałem nadzieję na 3 część, ale teraz po tylu latach nie ma nadziei na to....

kokon303

Nigdy nie mów nigdy, Sztos 2 nakręcili 15 lat po pierwszej części, GW:Mroczne Widmo 16 lat po GW: Powrót Jedi, zatem jest nadzieja ;p

ocenił(a) film na 4
Rales

Pierwsza część kończyła się w podobny sposób, ale nie było do niej żadnego większego nawiązania, więc po drugiej też teoretycznie mogłoby coś powstać, ale nie ma konkretnych powodów, żeby na to liczyć. Te niedomówienia są zamierzone i tak powinno zostać. Nawet jeśli powstałaby kolejna część, to nie wydaje mi się, żeby była kontynuacją tego wątku, bo: 1) napisy na końcu raczej już ucięły taką możliwość, gdyby twórcy chcieli to ciągnąć, to te informacje by się nie pojawiły, 2) co tu jeszcze można by pokazać? Chyba nie sądzisz, że "Murzynka" urodziła to dziecko? ;) Pozostała trójka prawdopodobnie straciła życie niedługo później, na co wskazują choćby te napisy na końcu - skoro nikt się nigdy nie dowiedział, co naprawdę stało się z tymi ludźmi, to widocznie nikomu z nich nie udało się wrócić do domu.

ocenił(a) film na 8
Rales

jak dla mnie to powinna być trzecia część bo zajebiste sa takie filmy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones