PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 477
ocen
7,1 10 1 145477
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Zastanawiam się już od dłuższego czasu, czy Mystique kocha/kochała Magneto... Czy ktoś z Was coś wie na ten temat?

ocenił(a) film na 7
Black_Martini

Mystique była prawą ręką Magneta więc... Co do uczucia filmowego to być może - z tym, że bez wzajemności - w końcu zostawił ją...

Hidan

A ona sie zemiściła.
Tylko czy do końca skoro podała błędną kryjówkę.
A może też nie wiedziała, że to jest oszukana kryjówka.

ocenił(a) film na 8
van_Gregorian

jaka kryjówka? Jak mówicie o tym obozowisku w lesie to przecież oni tam byli tylko zapewne wiedzieli, zę za niedługo się tam zjawią więc się zdąrzyli zwinąć

Black_Martini

W filmie żadna z tych postaci nie powiedziała nigdy czy coś do siebie czuje. Myślę jednak że specjalnej więzi pomiędzy Mystique a Magneto nie było. Ot prosta, mutancka przyjaźn ;)

acid_burn_2

Zgadzam się, w X2 w Jet'cie było to widać po ich rozmowie. Tak ja uważam.

ocenił(a) film na 8
Black_Martini

Myślę, że to był układ 'jesteś mi przydatny/na', może z cichutką nadzieją pod spodem. Magneto nie wygląda na szczególnie sentymentalnego i nawet, jeśli zaakceptowałby Mystique jako partnerkę, to zapewne najpierw podwójnie rozważyłby stan jej mocy.
W momencie, kiedy Mystique słabnie, staje się 'słabym ogniwem' dla Magneto (a nie istotą, którą trzeba by wybronić po dżentelmeńsku).

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Kocham cię, o ile wspierasz mnie w planach i nie nawalasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones