PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 387
ocen
7,1 10 1 145387
5,3 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Opinia na temat całości ....

użytkownik usunięty

Na początek co mnie tutaj zastanowiło to zmiana Jean Grey nagle odrodziła się i przeżyła cudem i miała jakieś ciemne moce .Nie wyjaśniono co się z nią dokładnie stało że miała w sobie jakieś mroczne moce które nią jakby zawładnęły ? Zabiła Cyklopa i Xawiera a raczej Xawier bardziej poległ bo nie zdołał jej mocy powstrzymać .Ale co się jej stało i czemu taka się odrodziła ? Co dalej była dobra akcja najlepsza z tym mostem jak Magneto go oderwał co jedynie było smutne to co spotkało Mistike i że stała się z powrotem człowiekiem ;/ Chociaż tej Grey też było szkoda że zginęła od ostrzy Wolverina .Co do mutantów które pojawiły się w tej części ten co przebijał się przez ściany był niezły koleś ;) A z Magneto co się stało że odebrali mu moc też to potem będzie dziwne że w innej części znowu będzie z ekipą Profesora Xawiera i będzie miał swoją moc .Ogólnie to dziwne będzie też to że Xawier zginie w tej części a w Przeszłość która nadejdzie powróci sobie bez wyjaśnienia jak przeżył ?

Jean trzymała swoje złe ja nazywane Fenixem w sobie bo tak ją zahipnotyzował Xavier gdy była młoda, w czasie jej rzekomej śmierci w dwójce Fenix uaktywnił się i utworzył wokół niej kokon w wodzie który prawdopodobnie rozbił Cyclop w trójce...
Jak się okazuje remedium - czyli lek na mutacje był tymczasowy, widać to w końcówce gdzie Magneto przesuwa pionka na szachownicy, co do Xaviera to przeniósł swój umysł do innego ciała -
obejrzyj scenę po napisach, podczas lekcji profesor tłumaczy to też swoim uczniom.

użytkownik usunięty
doom45

Właśnie tę scenę po napisach pominołem bo nie pamiętam żebym coś takiego widział ale że akurat mam wszystkie części to sprawdzę tę część .A co do tego leku który powodował że mutant był z powrotu człowiekiem czyli to było tylko działanie chwilowe i nie działał ten lek przez całe życie ?

Do tego jeszcze obejrzyj "The Wolverine" którego akcja dzieję się po trójce, a zwłaszcza epilog tego filmu. Na to wygląda że wszystko wróciło do normy i mutanci odzyskali moc, może niektórzy byli po prostu na to zbyt potężni.

użytkownik usunięty
doom45

Oglądałem wszystkie części Wolverina mam oryginał .Co do tej części tam właśnie był moment że na lotnisku stał za Loganem magneto i miał już swoje moce .Do tego Xawier na wózku.

No i w tv widać firmę traska, to tutaj Magneto i Xavier (odrodzony) werbują Logana do walki z sentinelami, dalej mamy Days Of Future Past..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones