PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489280}

X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: First Class
7,3 176 653
oceny
7,3 10 1 176653
7,4 29
ocen krytyków
X Men: Pierwsza klasa
powrót do forum filmu X-Men: Pierwsza klasa

Fassbender

ocenił(a) film na 10

Szczerze trochę się bałem. Myślałem, że brak Logana zepsuje mi cały seans, ale Fassbender po
prostu mnie kupił. Za scenę w Argentynie dycha :D

ocenił(a) film na 7
Sgt_Square

Właśnie początek filmu, tak do połowy, był najlepszym. Im bliżej końca, tym coraz gorzej. Niemniej, całość można śmiało ocenić na mocne 7/10.

Jeśli w kolejnych częściach twórcy bardziej skupią się na rozwinięciu wątku Xavier/Magneto ( bo to w końcu była "moc" tego filmu! ), to dostanie naprawdę solidne filmy!

Chirurg_Szczekowy

mam wrazenie, ze relacja Erica/Magneto z Charles'em Xavierem to najmocniejsza strona tego filmu. Albo po prostu bardzo dobrze i ciekawie ukazana geneza Magneto.

Metropholis

Ale Logan byl - moim zdaniem najlepsza scena w calym filmie.

Sherlock91

Ta scena nie powala, ale jest bardzo fajnym akcentem :) Fajnie bylo zobaczyc Rosomaka choc przez chwile ;)

Metropholis

Mnie tam powala, ale co kto lubi - fajny akcent jak napisalas.

Sherlock91

I sie posmiac mozna xD

ocenił(a) film na 10
Metropholis

Bo Erika i Charlesa zagrali znakomici aktorzy. Reszta była jakby tłem.

ocenił(a) film na 8
ewej

Coś mi mówi, że oni razem jeszcze w niejednym filmie zagrają. Fajnie się uzupełniają.

ocenił(a) film na 9
Sgt_Square

Jedyne zdanie Logana w tym filmie to "spieprzać" najlepsza część filmu!

ocenił(a) film na 7
krakerek

Nie, żeby film był zły albo słaby, bo był dobry, ale... co racja, to racja: scena w barze boska :D (no, dobra - nie będę ukrywać: też uważam, że jest najlepsza) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones