PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 747
ocen
7,4 10 1 166747
7,1 24
oceny krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Jak mam rozumieć w sumie ostatnią scenę gdy Profesor Xavier już po powrocie Logana do czasów
pokoju, bez Sentineli pyta się go jaka jest ostatnia rzecz jaką ten pamięta, a ten odpowiada, że tonięcie i
pokazane jest jak wyławiają Wolverine'a, a potem na statku stoi nad nim młody Major Bill Stryker,
ale potem okazuje się, że to Mystique ( wnioskuje tak po oczach, które się zmieniają ) ?!

Flinston1987

Wszystko wyjaśni się w kolejnej części która będzie w 2016 roku w kinach ja chyba wiem o co chodzi ale spoilerów nie będę pisał :)

ocenił(a) film na 8
wort801

Ten post jest nie do końca napisany bo nie zdążyłem go edytować, chodziło Mi głównie oto co jest niżej:

I jak jest ta cała sekwencja pod koniec filmu gdy młody Magneto w przeszłości przenosi stadion, otacza nim Biały Dom, wyciąga bunkier z prezydentem i przemawia a tymczasem w przyszłości w wyniku ataku sentineli na mutantów giną:
Storm - przebita i wyrzucona przez wskakującego sentinela
Bishop - rozsadzony od środka ponieważ wg Mnie wchłonął za dużo energii od sentineli
Colossus - rozerwany na pół przez 2 sentinele
Warpath - spalony
ten ognisty ( nie pamiętam, kto to a w obsadzie go nie mogę znaleźć ) - nadziany na potrójne, lub poczwórne szpony sentinela
Blink - przebita przez trzy sentinele ich szponami
Iceman - spalony przez trzy sentinele
a starzy Xavier i Magneto, Kitty, oraz Logan - pewnie zostają zabici przez 4 sentinele płomienia ( chodź nie jest to pokazane )
To oni wszyscy zginęli w tej przyszłości podczas tego ataku sentineli czy jak ?

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

A nie umknęło Ci to, że oni zniknęli zaraz przed "zwęgleniem"? ;) Logan zdążył, przeszłość zdążyła się zmienić, dzięki czemu rzeczywistość, w której ta czwórka została prawie zabita przez sentineli, przestała istnieć.

ocenił(a) film na 8
Mauretania

Rzeczywiście, teraz po Tw poście i ponownym obejrzeniu tej sceny na to wychodzi ;) . A jak rozumiesz ostatnią scenę z wyłowieniem Logana, co potem na łajbie jest Striker, ale po oczach widać, że to Mystique ?

Flinston1987

Logan zmienił przyszłość z sentinelami nigdy wojna się rozpoczęła

ocenił(a) film na 9
wort801

Ggy go wyłowili Mystique go przejęła i po prostu nie było na nim żadnych eksperymentów.

Mory19

Nie wiadomo Mystique może dla kogoś pracować uwaga spoiler dla Apocalypsa

ocenił(a) film na 9
wort801

A no chyba że tak. Nie jestem tak dobrze obeznany z komiksem, wnioskowałem tylko na podstawie filmu.

Mory19

ok spoko

ocenił(a) film na 9
wort801

A no chyba że tak. Nie jestem tak dobrze obeznany z komiksem, wnioskowałem tylko na podstawie filmu.

ocenił(a) film na 8
Mory19

Mystique służyła Apokalipsowi od początku aż prawie do samego końca. Tylko pamiętajcie, że tamten Striker/Mistique był młody, więc jeśli jakimś cudem miałaby służyć Apokalipsowi, a Logan miałby być ewentualnie 'jego zabawką ' to jaki sens miałoby późniejsze dołączenie do X-menów i walka ze złem :P ?

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

Służyła tak niby gdzie? Bo gwoli uświadomienia na pewno nie w komiksie.

ocenił(a) film na 8
Dealric

W kreskówkach ( służyła, była pomagierką jak zwał tak zwał ) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones