PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 712
ocen
7,4 10 1 166712
7,1 24
oceny krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Jak dla mnie max 6/10

ocenił(a) film na 6

Tak szczerze to film niczym szczególnym nie powala dobre efekty specjalne ale tak poza tym to ciężko się czymś zachwycać no ale fanom serii i tak pewnie się spodoba....

ocenił(a) film na 10
slobi

A czego Ci w nim w takim razie brakowało?

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

No własnie tego czegoś co sprawiło by że chciało by się dać wyższą ocene a tak jak dla mnie film jest tylko niezły....

slobi

film jest wg mnie na poziomie x1 i x2 brakuje mu troche do pierwszej klasy niewiele ale jednak:
- sceny w przyszlosci, przypominaly raczej retrospekcje z pierwszego terminatora, mogli pokazac cos wiecej niz jeden oboz koncentracyjny pare zrujnowanych stolic i zabawe w kotka i myszke przy pomocy cofania sie w czasie, brakowalo mi np walki profesora x storma i magneto z "maszynami" w drodze do chin przeciez oni nie potrafili cofnac sie w czasie aby sie ostrzec o nadejsciu senitieli a jakos przezyli zapewne sprytem wymanewrowywali "zlych"
+ aluzje co do pozostalych filmow gdy logan spotykal np mlodszego magneto + masa innych smaczkow
+ mloda gwardia naprawde daje rade szczegolnie JL (tak wiem jestem facetem) Magneto nawet profesorek X w wersji chodzacej na sterydach to prawdziwa perelka
+ JFK mutantem Magneto ktory nie byl w stanie zapobiec zamachowi widze tutaj potencjal na kolejna czesc albo epizod w kolejnej odslonie X
- w nawiazaniu do pierwszego punktu walka przyszlosciowa z senitielami calej ekipy kiepska mogli by poprzedzic wlasciwe starcie jakimis pochodami wywodzeniem w pole straznikow a nie czekanie jak strachy na wroble na polu na atak.

ewidentie widac ciecia w scenach az sie prosi aby niektorzy bohaterowie dostali pare wiecej scen akcji - szczegolnie ci w przyszlosci!!!

ocenił(a) film na 9
Pawel_k

W przyszłości miało być więcej scen, ale je usunięto ze względu na długość filmu i integralność całości ;)
W przyszłorocznej wersji reżyserskiej ma dojść jakieś ~15min scen w przyszłości. Może nawet więcej.

slobi

skoro ktoś ocenia "ZMIERZCH " na 10 to nie ma o czym mówić, gimbuz?

ocenił(a) film na 6
fanzlalka

No musze Cię rozczarować bo nie gimbuz a co do zmierzchu to moja prywatna ocena i ..............powstrzymam się od dalszego komentarza....

slobi

nie gimbuz hmm..dorosły człowiek? tym gorzej

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
fanzlalka

A to niby dlaczego?

slobi

rozumiem gdyby oceniał nastolatek , ale dorosły facet? no proszę Cie...dla mnie ogóle cała "Saga" Zmierzch jest bardzo słaba.....a jeszcze ...porównać z książka....to jakaś przepaść

ocenił(a) film na 6
fanzlalka

No widzisz dla Ciebie cała saga zmierzchu jest bardzo słaba i wogle nie czuesz tego klimatu a dla mnie wręcz przeciwnie bo bardzo lubie tego typu klimaty i ogólnie cała saga bardzo mi się podobała szczególnie ostatnia część która jest zdecydowanie najlepsza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones