PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 719
ocen
7,4 10 1 166719
7,1 24
oceny krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Skąd w tej przyszłości znalazł się Profesor X skoro w trzeciej części (Ostatni Bastion) zginął?

stones

Już wiem ^^

stones

proszę o wyjaśnienie bo już nie pamiętam.

Krzycho39

ok, juz wiem

ocenił(a) film na 8
Krzycho39

A ja chciałbym wiedzieć. Informacja poniżej mnie nie przekonuje.

użytkownik usunięty
Piroman92

jego umysł wszedł w ciało brata bliźniaka który był w stanie śmierci klinicznej, scena po napisach
a Singer odciał się jedynie od genezy wolverine (bo inaczej nie było by scen z bastionu w tej części)

ocenił(a) film na 8
Piroman92

Dzięki wielkie! :)

ocenił(a) film na 10
stones

Trzecia część to szambo i singer odcial sie od niej, zreszta nawet nie byla jego

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Nie mógł się odciąć od kanonu. Nie dostałby zielonego światła na kręcenie tych części. Po prostu Xavier miał brata bliźniaka. Dowcip polegał na tym, że Xavier w łonie matki "przejął" świadomość swego brata bliźniaka i zyskał tym samym swą moc. Jego brat, choć bez świadomości nadal żył. Zdecydowano się go podtrzymywać na życiu. Co okazało się zbawienne w czasie Ostatniego Bastionu. Xavier w ostatniej chwili "przeniósł" swą świadomość do ciała swego brata, leżącego wtenczas gdzieś tam w szpitalu czy jakimś domu. W ten sposób przeżył. Jeśli chodzi o kwestię niechodzenia, to Charles po prostu zablokował się na to psychicznie, i nie potrafił tego zwalczyć. Zbyt długo był inwalidą.

ocenił(a) film na 10
xandar12

Nie, to wymysł jakiegoś fana, nic więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones