PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 719
ocen
7,4 10 1 166719
7,1 24
oceny krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

- X - MEN : DAYS OF FUTURE PAST
X - MEN :FIRST CLASS
X- MEN 2
X- MEN
X- MEN LAST STAND

jestem ciekawy czy wiele osób ma podobną kolejność.

dla ciekawych przygotowałem opinie na temat dwóch pierwszych filmów z tej listy

https://www.youtube.com/watch?v=xn1zlOKCC7A

https://www.youtube.com/watch?v=d40Vc_Enn9k

użytkownik usunięty
mrPARADOKS

Ja mam trochę inną.
1. X-men 2
2. X-men : Days of Future Past
3. X-men : Last Stand
4. X-men
5. X-men : First Class

:)

ocenił(a) film na 7

No tak kiedy wyjdzie days of futer past na dvd to pasuję sobie odświeżyć wszystkie części :)

użytkownik usunięty
mrPARADOKS

Nie wiem jeszcze kiedy wyjdzie, ale na pewno kupię, bo mam wszystkie części :) W sumie zapomniałem dodać X-men Origins Wolverine na piątym miejscu no i Wolverine na siódmym. Totalny niewypał ta część

ocenił(a) film na 7

Dla mnie filmy z wolverinem się nie liczą w uniwersum x men :)

użytkownik usunięty
mrPARADOKS

W sumie każdy film opiera się na Loganie, więc to było nieuniknione, że zrobią filmy o nim 'samym' ;) A Wolverine 2 ma być...

mrPARADOKS

1. X-men 2
2. X-men Pierwsza Klasa
3. X-men Ostatni Bastion
4. X-men
5. Wolverine
6. X-men Origins Wolverine

X-men : Days of Future Past jeszcze nie oglądałam. ;)

cloe4

1. X-men: Przeszłość, która nadejdzie
2. X-men 2
3. X-men Pierwsza Klasa
4. X-men Ostatni Bastion
5. X-men
6. Wolverine
7. X-men Origins Wolverine

ocenił(a) film na 5
mrPARADOKS

1. X-Men Ostatni Bastion
2. X-Men 2
3. X-Men
4. X-Men Pierwsza Klasa
5. X-Men Przeszłość, która nadejdzie

ocenił(a) film na 9
mejki

Dlaczego fani nie lubią genezy Wolverina?

ocenił(a) film na 9
komandos93

Bo to śmieć?

ocenił(a) film na 9
Dealric

rozwiń?

ocenił(a) film na 9
komandos93

Fatalna fabuła, fatalne postacie i dialogi, gwałt na pierwowzorze, film pełen nielogiczności i nawet efekty były w nim złe.
Poza tym wiesz, że film był zły, kiedy studio które go stworzyło usilnie udaje, że ten film nie istnieje ;>

ocenił(a) film na 9
Dealric

Dla mnie 2 oczka lepszy niż Wolverine z 2013. Nie znam pierwowzoru, może temu wiele rzeczy mnie nie raziło.

ocenił(a) film na 8
komandos93

Zdecydowanie być zmienił/a pogląd na ten film gdybyś przeczytał/a chociaż Wolverine Origins, już nie wspomnę o reszcie komiksów zawierających historię Logana. I ten Deadpool brrr........

ocenił(a) film na 8
mrPARADOKS

1. X-men: Days of Future Past
2. X-men 2
3. The Wolverine
4. X-men: First Class
5. X-men
6. X-men: Last Stand
..
...
7. Wolverine: Origins (nie akceptuje go jako część serii, ale i tak daleko na szarym końcu)

mrPARADOKS

1. X men: Days Of Future Past
2. X men 2
3. X men: First Class
4. X men
5. X men: Last Stand

Tego gówna X men Origins: Wolverine i The Wolverine nie uznaje :)

ocenił(a) film na 7
mrPARADOKS

1 "X2" - za chłód reżyserii Singera i ciężar gatunkowy.
2 "X-Men: Ostatni Bastion" - ma epicki oddech i wreszcie dużo się dzieje! Ratner rozumie (jako jedyny!), że posiadanie mocy jest fajne!
3 "X-Men" - za mało się dzieje, ale odkrycie Rebeki Romijn-Stamos, Jamesa Marsdena i Hugh Jackmana oraz przypomnienie Halle Berry, Famke Jansen, Patricka Stewarta i Iana McKellena zasługuje na uznanie.
4 "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" - świetny prolog obiecuje najlepszy film z cyklu, ale potem tylko wszyscy gadają i gadają...
5 "X-Men: pierwsza klasa" - niepotrzebny dubel "X-Men1". Skoro to "pierwsza klasa" to po co powiela się tu wątek oświęcimski Magneto?

mrPARADOKS

1 X - MEN : DAYS OF FUTURE PAST
2 X- MEN 2
3 X- MEN LAST STAND
4 X-MEN
5 X - MEN :FIRST CLASS
RESZTY NIE UZNAJĘ .....

ocenił(a) film na 9
mrPARADOKS

Witam zakładam że znasz się na x-menach mam ważne pytanie, bardzo proszę o odpowiedz. W x-men ostatni bastion magneto stracił moc jakim cudem w przeszłość która nadejdzie ma moce spowrotem i skąd oni się tam znaleźli i czemu nie są wrogami z magneto. Obejrzałem w tej kolejności serie x-menów
pierwsza klasa
geneza wolverine
1
2
ostatni bastion
przeszłość która nadejdzie

Nie rozumiem tego...między ostatnim bastionem a przeszłość która nadejdzie czegoś brakuję proszę o pomoc.

piskorX

Lek z czasem przestawał działać w ostatnich scenach w ostatnim bastionie magneto poruszył pionkiem w szachownicy
i filmu wolverine nie obejrzałeś w którym magneto i profesor działają razem i proszą wolverine o pomoc w scenie po napisach ta scena jest .

ocenił(a) film na 9
wort801

A profesor zmartwychwstał ?

piskorX

Oglądałeś scene po napisach w ostatnim bastionie ??

piskorX

Nie che mi się 100 raz pisać tego samego
http://www.filmweb.pl/film/X-Men%3A+Przesz%C5%82o%C5%9B%C4%87%2C+kt%C3%B3ra+nade jdzie-2014-630808/discussion/Wyja%C5%9Bnienie+paru+niewiadomych.+A+dla+tych+co+s ie+zastanawiaj%C4%85%3A+warto%21,2456742

ocenił(a) film na 9
wort801

Dzięki za pomoc :-D

piskorX

Nie ma za co :)

piskorX

Dlaczego mnie zapraszasz?

ocenił(a) film na 9
agrest001

Masz dobry gust filmowy jesteś aktywna i dobrze się wypowiadasz.

piskorX

Hmm mój profil jest zablokowany dla ogółu i nie pamiętam żebym miała okazję rozmawiać z Tobą.
Jeśli można spytać, czym i gdzie moja skromna osoba zwróciła Twoją uwagę? ;>

ocenił(a) film na 9
agrest001

w 3 wypowiedziach na temat Michael Fassbender, Jennifer Anistona oraz kojaże że coś pisałaś na temat chirurgów. Oraz gadaliśmy na temat pięknej i bestii ale to jakiś czas temu.

piskorX

Piękna i Bestia? kiedy? ;>

ocenił(a) film na 9
agrest001

Jejku nie pamiętam dokładnie....napisałem co pamiętam...o dubbing do filmu się pytałaś czy obejrzeć z dubbingiem czy nie. Tyle


pozdrawiam prosze o akceptacje też lubie Michaela :)

:D :D

piskorX

Heh, o coś takiego na pewno nie pytałam, przy takim temacie wypowiadałam się, ale dając komuś innemu wsparcie ;> A Twojej wypowiedzi nawet tam nie widzę ;P

Nie jestem fanką Michaela, znaczy jak do tej pory podoba mi się jego gra, ale nie wzdycham do każdego jego zdjęcia ; ), po prostu zerkając na jego profil zauważyłam jego fanklub, a że miałam jakieś ciekawostki, to zrobiłam jego fankom prezent, tyle.

A Ty kolego, z tego co widzę to zbierasz znajomych, chcesz mnie do kolekcji? ;>
Jeśli tak to musisz mnie czymś zaciekawić, bo wychwalając mój "dobry gust" filmowy poprzez jednego filmowego aktora, serialową aktorkę i serial... to trochę dla mnie za mało żebym zaakceptowała Twoje podwójne zaproszenie ;p

ocenił(a) film na 9
agrest001

:) ok zaciekawić powiadasz kolekcji? 60 z tych znajomych to rodzina tata, mama, koledzy z klasy nie z podstawówki lecz 3 gimnazjum chodz jestem nieco bardziej ogarnięty niż przeciętny gimnazjalista z fajką i piwem w ręku. Nie zbieram znajomych z każdym przynajmniej troche pisałem...z kilkoma chodze do kina bo są z tego samego miasta spotykamy się i oglądamy jakieś nowości. Nie jesteś numerkiem...uwierz mi....

ocenił(a) film na 9
agrest001

Pomyśle i jutro odpisze :)

trzymaj się

piskorX

Ok, ale może już na innym forum, żeby tu na nas nie krzyczeli, za tworzenie off topicu.

ocenił(a) film na 9
agrest001

TO JAK ;) ?

ocenił(a) film na 9
agrest001

Jesteś tam? :)

ocenił(a) film na 8
mrPARADOKS

Jedno pytanie. Czemu Logan ma w przyszłości szpony z adamantium skoro stracił je w swoim solowym filmie??? Ja rozumiem kości odrastają, ale metalu było tylko tyle, żeby pokryć całość (zapasu nie było) Tak, że.....??????

ocenił(a) film na 7
matthewrealfan

niestety film ma niektóre dziury fabularne na które widz musi sam sobie dopowiedzieć moim zdaniem w przyszłości może magneto pomógł wolverinowi w tym by znowu wewnątrz i zewnątrz miał metal :)

matthewrealfan

Magneto może mu pomógł ???

mrPARADOKS

1. First Class 9/10
2. Days of Future Past 7/10
3. X1 7/10
4. X2 6/10
5. The Wolverine 5/10
6. X3 4/10
7. X-Men Origins: Wolverine 2/10

ocenił(a) film na 8
gortat

100% w moim guście :)

ocenił(a) film na 7
mrPARADOKS

x men 1 2 3 - 9/10
dofp - 7/10
fc - 6/10

ocenił(a) film na 10
mrPARADOKS

X Men-DOFP ( zaczepiasta, idealna, super aktorzy, akcja, sc-fi, komedia, dramat, arcydzełao, ale za mało Rogue )
X Men 2 ( idealna )
X Men-Last Stand ( fajne wprowadzenie mniej znanych postaci i postawienie młodziaków w tych walczących X-Men )
X Men ( niepodobało mi się, że Jean sprawiała wrażenie zakłopotanej w każdym momencie, nawet w walce z Toadem )
Wolverine Geneza ( minus to duża niezgodniśc z komiksami i innymi częściami )
X Men First Class ( tylko dla tego, że za dużo ją oglądałem i mi się znudziła )
Wolverine ( od czasu gdy Wolvie i Mariko są w tej wiosce do czasu gdy Wolvie spotyka Magneto i Xaviera przynudzali )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Action_Hero

"X-Men: Days Of Future Past", 10/10

Action_Hero

"X-Men: The Last Stand", 10/10
"The Wolverine", 10/10
"X2", 9/10
"X-Men", 8/10
"X-Men Origins: Wolverine", 6/10
"X: First Class", 1/10

ocenił(a) film na 9
mrPARADOKS

1. X-Men: DOFP 9-/10 (oprócz Jackmana - perfekcyjne aktorstwo! i efekty specjalne! i w sumie oryginalna fabuła, która nawet ma sens! choć bez paru potknięć w logice się nie obyło... i strasznie mnie mierzi to, że młodzi Xavier i Magneto zu-peł-nie nie przypominają starszych siebie - w kwestii wyglądu... nie mogli im chociaż zrobić lekkiego make-upu? Samo pomalowanie rzęs u profesorka mogłoby wiele wskórać + jeszcze kredka jakaś... żeby minimalnie optycznie powiększyć te azjatyckie oczęta, bo u młodzika to dwa talerze są!)
2. X-Men 2 8/10
3. X-Men 7/10
4. X-Men: First Class 6+/10 (obniżenie oceny za charakteryzacje i scenografię, błędy logiczne oraz często suche dialogi)
5. X-Men: The Last Stand 6/10 (wielki minus za Logana, gdyż kreacja Hugh Jackmana zaburza mi cały obraz tej postaci + nienawidzę aktorskiej wersji Jean, w której to Wolverine jest tak beznadziejnie zakochany, że aż się płakać chce... to się dobrali!)
6. The Wolverine 5/10 (niezły, ale masa błędów logicznych i jakoś tak niefortunnie posklejany scenariusz, jakby ktoś miał za dużo pomysłów)
7. X-Men Origins: Wolverine 2/10 (osobiście uważam, że to film dla masochistów... 2pkt za nieco lepsze efekty specjalne niż w filmidłach od Asylum oraz fabułę, bo pomysł nie był tak tragiczny jak można odnieść wrażenie po wykonaniu =_=)

mrPARADOKS

x-men - ostatni bastion
x-men 2
przeszłość któa nadejdzie
orgins
frist class
xmen
the wolverine

ocenił(a) film na 4
mrPARADOKS

NAJLEPSZY X-MEN - First Class 8/10

2. X-MEN 2 - 7/10
3. X-MEN - 7/10
4. X3 - 6/10 (naprawdę go lubię)

....nie warto...

5. Days of Future Past 4/10
6. X Geneza: Wolfie- 2/10
7. The Wolverine 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones