PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=969}

X-Men

7,2 173 420
ocen
7,2 10 1 173420
6,3 20
ocen krytyków
X Men
powrót do forum filmu X-Men

Głupkowaty i efekciarski. Jedyny, plusem (dość dużym) jest Magneto. Podoba mi się, że ukazali czarny charakter w taki sposób, że można zrozumieć jego motywacje (scena z obozami koncentracyjnymi), że nie jest tylko kolejnym pragnącym władzy maniakiem. Najlepsza scena w filmie to właśnie ta ostatnia gra w szachy.

Każdy lubi co innego ......

użytkownik usunięty
wort801

Dlatego piszę że nie mój typ.

Ok spoko

ocenił(a) film na 10

" Nie jest tylko kolejnym pragnącym władzy maniakiem"... tak do końca nie jest to prawda skoro zamiast samemu się złożyć na ołtarzu woli poświęcić niewinną Rogue. Mimo to kreacja Iana McKellena rewelacyjna w całej trylogii, nie mogę się doczekać kolejnych części...

użytkownik usunięty
Skandal

Niechęć do oddania swojego życia równa się byciu pragnącym władzy maniakiem? To ciekawe, bo z filmu wynikało, że nie pragnął jakiejkolwiek władzy.

ocenił(a) film na 10

Wiele osób mówi, że czegoś nie chce, a czynami udowadnia, że jest zupełnie inaczej...

użytkownik usunięty
Skandal

Czynami właśnie nie pokazywał jakiejkolwiek chęci posiadania władzy.

ocenił(a) film na 10

Więc czemu chciał zabić niewinną dziewczynę, w dodatku należącą do jego gatunku?

użytkownik usunięty
Skandal

A ty oglądałeś w ogóle ten film, że takie durne pytania zadajesz?

ocenił(a) film na 10

Pewnie, że tak skoro wystawiłem ocenę. Po prostu nie kupuję tego, że nie zależało mu na władzy skoro wolał poświęcić czyjeś życie, a samu żyć dalej. Jak widać miał w tym swój cel tak samo jak to było w komiksach...

użytkownik usunięty
Skandal

Według ciebie ktoś kto woli poświęcić inną osobę niż siebie automatycznie pragnie władzy? Weź lepiej słownik i sprawdź co znaczy "władza".

ocenił(a) film na 6
Skandal

Ja wyczuwam w Magneto pewien rozdźwięk między deklaracjami a prywatną filozofią. Walka o prawa mutantów ok, ale obrona słabszych łatwo przechodzi w trzymanie za mordę tych silniejszych, ergo - zajęcie pozycji przeciwnika. A tamci niech będą teraz mutantami.
Jeśli łapiecie, o co mi chodzi. Magneto odbija sobie władzą nad innymi moment, kiedy sam był pod czyimś butem.

E tam, nie znasz się :)

użytkownik usunięty
SweetArtist

Milcz chamie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones