PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389977}

Yeti: Zabójcza stopa

Yeti: Curse of the Snow Demon
3,0 1 184
oceny
3,0 10 1 1184
Yeti: Zabójcza stopa
powrót do forum filmu Yeti: Zabójcza stopa

Jest tak idiotyczny i nieudany pod każdym względem, że nie mogłam się od niego oderwać.
Wyróżnia się! ;)

ocenił(a) film na 6
anonimowy_choleryk

Mnie ten film mega rozwalił, uważam,że powinien być komedią, nie horrorem. Dawno się tak nie uśmiałam :D Dałam 6/10 plus serduszko, dzięki scenie wąchania stopy przez Yetiego (ok. 27 minuta). Oglądałam ją kilka razy i za każdym obejrzeniem wybuchałam śmiechem ;)

ocenił(a) film na 3
anonimowy_choleryk

No ja też się nieźle uśmiałem, dlatego 3 wpadło ;)

ocenił(a) film na 1
anonimowy_choleryk

Zgadzam się, mega nieprzemyślana i pewnie niezamierzona kreacja komediowa. Rozwaliło mnie to, że mimo uprzedzeń o zachowaniu ostrożności James ustrzelił racą przyjaciela, który miał już połamane nogi, 5 dni nie jadł i doczołgał się do obozu szukając... pomocy. Kiedy jednak zobaczyłem, że kolo przeżył i jeszcze trafił na zmartwychwstałe yeti, to pomyślałem, że takiego niefarta nikt jeszcze nie miał:)

ocenił(a) film na 3
anonimowy_choleryk

Zobacz więcej filmów na Tv Puls (poniedziałkowe wieczorne pasmo z potworami) albo Sci Fi Universal a zrozumiesz, że ten film to prawdziwy majstersztyk! Na tle emitowanych tamże dzieł z dwugłowymi rekinami w roli głównej ten film wyróżnia się pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones