PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520943}

Zła kobieta

Bad Teacher
6,0 108 297
ocen
6,0 10 1 108297
5,0 10
ocen krytyków
Zła kobieta
powrót do forum filmu Zła kobieta

Nie do wiary, jak świetnie zagrali w tym filmie Timberlake i Diaz! Timberlake robiący miny totalnego wieśniaka i tańczący jak szkolny kujon, który nigdy nie był w dyskotece. Śpiewający jak dziewczynka. I Diaz - naprawdę fenomenalnie zabawna! Sceny z naklejaniem gwiazdek na czoło i rzucaniem piłką - genialne! No i wiewiórka - zagranie takiej postaci wymaga naprawdę talentu!

Może film ten bawi mnie dlatego, że sama zajmuję się nauczaniem i tematyka jest mi bliska? Nie zrozumiałam tylko jednej sceny - może ktoś mi to wyjaśni. Chodzi o moment, w którym bohaterowie tańczą na tej dyskotece dla nauczycieli i bohater grany przez Timberlake'a mówi coś w stylu: "Co za piosenka, nikt już takich nie pisze" A wuefista odpowiada coś w stylu: "Ja piszę taką piosenkę siedem, jeden, osiem, dwa ...." (wymienia jakieś liczby po prostu). O co chodzi??

ocenił(a) film na 5
marcowy_zajac

O nic i tyle.

ocenił(a) film na 8
Piotr7123

Już zdążyłam się w międzyczasie zorientować, że wołanie wuefisty nawiązuje do słów śpiewanej przez bohaterów piosenki, która opiera się na bezsensownym wymienianiu jakichś liczb. Wuefista po prostu ją parodiuje, a na końcu podaje swój numer telefonu, rzekomo sugerując podobającej się mu bohaterce, żeby do niego zadzwoniła.

ocenił(a) film na 7
marcowy_zajac

niesamowita Cameron Diaz, jedna z jej najlepszych ról w życiu - to ze względu na jej rolę film jest wart obejrzenia

ocenił(a) film na 7
maradakam

Zgadzam się, wreszcie coś innego w komedii. Pan od wf-u też był spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones