PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 341 270
ocen
7,9 10 1 341270
7,3 39
ocen krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

zawsze sobie o tym przypominam jak czytam, że gra w nowym filmie. A potem prawie zawsze
oglądam i prawie zawsze bawię się świetnie...

ocenił(a) film na 10
_marecki

Moim zdaniem DiCaprio jest świetnym aktorem i gra zazwyczaj w ambitnych produkcjach.

ocenił(a) film na 8
dkkkgp

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią!

ocenił(a) film na 7
Minnaloushe_fw

najprzystojniejszy, najzdolniejszy i najbardziej niedoceniony przez Akademię!

ocenił(a) film na 9
dunderr

Myślę dokładnie tak samo... akurat u niego uroda i talent idą w parze.

ocenił(a) film na 10
_marecki

Jest świetnym aktorem, starannie dobiera produkcje, w których bierze udział, jest totalnie antykomercyjny i wszechstronnie utalentowany. Ale rozumiem, każdy ma swoje zdanie. Ja na przykład nie lubię Brada Pitta, nie wiem czemu.

BohemianRhapsody3

Di Caprio jest "totalnie antykomercyjny"??? Tyle że gra w co drugiej mainstreamowej superprodukcji xD Nie żartujmy sobie...
Mam identyczne zdanie jak założyciel wątku. Też go nie znoszę, ale oglądam, bo gra w dobrych filmach i przeważnie dobrze się bawię :)

_marecki

haha mam podobne odczucia, nie przepadam za nim, ale gra stety-niestety w świetnych filmach ;)

ocenił(a) film na 4
_marecki

A ja nie znoszę Di Caprio i psuje on mi multum filmów o niezłym scenariuszu, typ który zrobił karierę dzięki buźce od której 95 % kobiet ma kisiel w gaciach, bo talentu to on prawdziwego nie ma, jak dla m nie nigdy nie będzie w czołówce aktorów

ocenił(a) film na 7
kryszti

ma talent, wystarczy przyjrzeć się roli Arniego w "co gryzie..." jak dla mnie mistrzostwo świata. A buźkę każdy ma taką jaką mu wielkie mzimu dało...

ocenił(a) film na 4
Robert__79

W tym filmie akurat zagrał świetnie i pasował do roli.

kryszti

alez ty glupi, bo to, ze z okiem masz problem to juz nie twoja wina. Twoj Depp przy Leo jest conajmniej z ligi podworkowej.

ocenił(a) film na 4
funkadelic

Jestem upośledzony umysłwo, a oko straciłem jak walczyłem w dzieciństwie z rodzeństwem o jedzenia. A tak na serio to raczej subiektywne...

ocenił(a) film na 7
_marecki

a ja prawie zawsze jak wracam rowerem ze szkoly to prawie zawsze wjade w dziurę i prawie zawsze się przewrócę' :D

ocenił(a) film na 9
_marecki

A ja go uwielbiam, uważam, że jest świetnym aktorem,a filmy z jego udziałem jeszcze bardziej utwierdzają mnie w moim przekonaniu zwłaszcza jego pierwsze produkcje. Rewelacja!

ocenił(a) film na 8
korba225

Ja dla mnie to każdy może mieć swoje zdanie ja nigdy nie miałam jakiegoś specjalnego zadania o Dicaprio w sensie ani go nie wielbiłam ale też go nie nienawidziłam neutralnie do niego podchodziłam był mi najzwyczajniej w świecie obojętny dopiero potem zaczęłam się bardziej nim interesować zawsze znałam go głównie z Titanica ale potem obejrzałam kilka innych filmów z jego udziałem i uważam że jest świetnym aktorem i zasługuje na wyższe miejsce w rankingu niż 19 i nie chodzi tu o ładną buźkę tylko o jego grę a ta jest naprawdę genialna szczególnie rola Arniego w Co gryzie Gilberta Grape'a była świetna zagrał tam tak że przyćmił samego Deepa naprawdę pokazał klasę i udowodnił nie jest byle kim i grać z całą pewnością potrafi bo bądźmy szczerzy że rola była dosyć wymagająca :)

ocenił(a) film na 9
Mrasiunia97

Tak masz racje. A "Co gryzie Gilberta Grape'a?" to jeden z moich ulubionych filmów i zgadzam się ze wszystkim co tu napisałaś :) Polecam również "Chłopięcy świat" i "Przetrwać w Nowym Jorku", świetne kino!

ocenił(a) film na 8
korba225

Widziałam ,,Chłopięcy świat " i naprawdę polecam a ,,Przetrwać w Nowym Yorku " jeszcze przede mną może dzisiaj obejrzę ale nie mam żadnych wątpliwości że film będzie świetny tak jak pozostałe :)

ocenił(a) film na 9
Mrasiunia97

Zgadzam się, tu już nie chodzi o to, że Di Caprio jest przystojny, bo to kwestia względna. Moim zdaniem role, jakie wybiera aktor świadczą o nim niemal w równym stopniu jak sama gra aktorka. A trzeba przyznać ze Di Caprio wybiera role ciekawe i godne uwagi. Jeśli chodzi o umiejętnośći aktorskie to wedlug mnie warto zauważyć obok romantycznego wizerunku z "Titanica" również sposób zagrania przez niego scen złości np. w "Django" lub "Wielki Gatsby". ;)

ocenił(a) film na 8
_marecki

a ja go uwielbiam i uważam, że w każdej roli sprawdza się świetnie.

ocenił(a) film na 10
_marecki

Jeszcze parę lat temu szczerze nie znosiłam tego pana.
Jedynym filmem jaki mogłam z nim obejrzeć był Titanic, który pokochałam od pierwszego wejrzenia.
Potem obejrzałam Aviatora, potem jego kolejne filmy i zaczęłam go doceniać coraz bardziej. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, ze oprócz szacunku darze go także coraz większa sympatia. I teraz uważam go za jednego z najlepszych amerykańskich aktorów.

ocenił(a) film na 9
_marecki

BRZYDAL! :D

ocenił(a) film na 9
_marecki

spoko - też tak miałem. Zerzygałem się nim po Titanicu i długo się do niego przekonywałem ale teraz jest jednym z moich ulubionych aktorów. Klasa najwyższa

_marecki

Mam po prostu identycznie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones