PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112928}

Zło Frankensteina

The Evil of Frankenstein
5,5 498
ocen
5,5 10 1 498
Zło Frankensteina
powrót do forum filmu Zło Frankensteina

Zło Frankensteina nie jest straszne. Gdy byłem bardzo mały to sie nie bałem tego nieboszczyka. W wakacje byłem u kuzynki. Wszyscy spali,a ja oglądałem po ciemku ten film. Nie chciało mi się spac więc szukam horroru. Zmarnowałem godzinę czy ile to tam trwa życia! Stare filmy są słabe! 0/10

MartyX001

podzielam, bardziej się bałem na harrym poterze! pzdr

MartyX001

To nie stare horrory są słabe ,tylko współczesna w większości widownia jest ułomna w postrzeganiu starego kina i niezdolna do poprawnego odbioru takich filmów .

ocenił(a) film na 3
soulheart

Zgadzam się, co do umiejętności oglądania starych filmów, ale Zło... jest kiepskim filmem. Z przyjemnością oglądam vulcany i hammery, ale ten film wybitnie nie zagrał. Historia jest pełna idiotycznych rozwiązań, zmontowana łamiąc jako taką spójność. Czas jaki poświęcono bohaterom drugo- i trzecio-planowym jest tragicznie mały. Szczególnie hipnotyzer powinien być choć trochę rozwinięty. Ruda jest właściwie po to, żeby była. Cały film sprawia wrażenie nieprzemyślanego i robionego w ogromnym pośpiechu. Słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones