PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 61 002
oceny
7,1 10 1 61002
6,0 6
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia

Nie no proszę :)

ocenił(a) film na 3

Jedyne na czym można w tym filmie zawiesić oko to cycki Pani Detektyw.
Jak dla kogoś interesujący może być wątek kryminalny?
Przecież nawet na plakacie widać że to Costa :D
W trakcie filmu świadek jest pokazywany zdecydowanie zbyt często, jak na zwykłego świadka. Analiza profilu mordercy
nie zajmuje zbyt policjantów. Do połowy filmu można się jeszcze wahać jaką rolę odegra Costa, a po śmierci
podejrzanego w połowie filmu nie ma już wątpliwości.

ocenił(a) film na 3
Abeir_Toril

Od razu wiedziałem że Hart nie jest poszukiwanym zabójcą. Wg mnie od początku były tylko 2 opcje: Costa (oczywista oczywistość) lub Paquette. Paquette dlatego że postać ta wydawała się zbyt bezsensownie włożona do filmu... i jednak taką pozostała do końca - zupełnie nieznaczącą. Jak cały ten film.

ocenił(a) film na 6
Abeir_Toril

od początku wiadomo, że Costa jest mordercą. od momentu przesłuchania

ocenił(a) film na 7
kryslav

Może i wiadomo było, że Costa był mordercą(choć sam do połowy filmu nie byłem do tego przekonany), ale kto miał nim być? Kosmita? Oglądałem masę thillerów kończące się w różnoraki sposób, więc twórcom coraz trudniej zaskoczyć widza, bo przy tylu filmach niemal graniczy z cudem, żeby wymyślec coś nowego. Mi film się bardzo podobał, był trochę mroczny klimat, ale wątek z paserem moim zdaniem bardzo naciągany, a dokładniej słabo zrealizowany, dlatego daje mocne 7, choć film miał dużo większy potencjał.

P.S Oczywiście świetna gra aktorska Angeliny ;)

ocenił(a) film na 5
PawloManUtd

chyba świetne cycki?

ocenił(a) film na 5
kryslav

a myślałem że będzie to coś ciekawszego ;/ niestety od momentu przesłuchania do końca filmu nudy jak nic bo wszystko było wiadome jak to po kolei się potoczy...
jedyne zaskoczenie to jak wbił nożyczki w sztuczne bliźniaki bo serio się wkręciłem że jest w ciąży :<
i jeszcze tekst "to wszystko było planowane" czy coś takiego ^^ taki fajny chwyt żeby ukryć tą przewidywalność :D na szczęście film nie zbyt długi
ogólnie to taki średniaczek

ocenił(a) film na 6
Traws

tak, średniaczek, można obejrzeć z braku laku

Traws

był przewidywalny, ale zaskoczyła mnie jedynie "ciąża"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones